Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért ilyen...

Magyarországon miért ilyen sok a káromkodás?

Figyelt kérdés
Már nagyon fiatal embereknel is lehet hallani

2023. jan. 5. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Hallanád, ahogy néha az öregek beszélnek...



Imádkozni spanyolul, udvarolni olaszul, vezényelni németül és káromkodni magyarul lehet a legjobban.

2023. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Oszt akkor mégis mi van? Akkora nagy feneket kerítenek ennek az ilyen karót nyelt pöcsök. Káromkodok, nő vagyok, ráadásul 3 diplomám van és vezetői pozícióban vagyok. Az emberek pedig szeretnek. Ez ennyi. Akinek nem tetszik, az nyaljon sót.
2023. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a legszebb amikor általános iskolás gyerekek káromkodnak az utcán 🥲
2023. jan. 5. 11:30
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom bazdmeg.
2023. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Na és? '90-ben voltam gyerek, én is össze-vissza káromkodtam 12 évesen, mert ismeretlen, új és "menő" volt.


A gyerekek ismerkednek a szavakkal, lázadnak. Majd kinövik.


(Én 11 éves koromig azt se mondtam, hogy "hülye", mert az is csúnya szó. 12 évesen pedig mint a kocsis, úgy löktem ami csak a csövön kifért. XD ez ilyen időszak volt, 17 évesen meg is untam, most 30 évesen nagyon ritkán, évi 1x elejtek egy cifra 1 perces szoismétlés nélküli prózát, de többségében megmarad a régies "kutyafája, macska rúgja meg, az ördögbe" valamelyike.

2023. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Az örök Top magyar beszólás:

"Hogy beszélsz, baszdmeg?!"

🤣

2023. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
80-as évek elején voltam gimis, a kötőszavakon kívül a "b...szdmegek", pi...csák, f...aszok" röpködtek, tök természetes volt a suliban is (persze tanár előtt nyilván nem).
2023. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom miért káromkodnak sokat/sokan Magyarországon,de bennem mindig félelmet keltett.Nem szeretem.
2023. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Én így nőttem fel.
2023. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert sok a primitív ember. De ez sajnos nem csak Magyarországon van így.
2023. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!