Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Verekedtetek már össze a...

Verekedtetek már össze a gyerekeitekkel/szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért,mi lett a vége?

2023. jan. 6. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1207..



Még írj ki kérdést arról is, hogy verekedtünk-e össze szomszéddal, nagyszülővel, unokatestvérrel, amerikai nagybácsival.

2023. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire izgat a téma, inkább nézz Mónika showt! Youtubeon egy csomó rész fent van.
2023. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyu, ha ennyire verekedéseket akarsz látni, nézz meg pár '90-es évekbeli Jerry Springer Show-adást.
2023. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Bírkóztunk a barátnőmmel az ágyban
2023. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nagyapám meverte nagybátyámat (azaz a fiát).

Nagybátyám alkoholista volt, tönkrement a házaasága, a devizahiteléből nagyszüleim mentették ki, évek-évtizedek munkája úszott el, és nagybátyámat ez mind nem érdekelte, ivott tovább. Nagyapám tehetetlenségében és tehetetlen haragjában bucira vertem amikor egyszer négykézláb kúszott haza a kocsmából.


Egyébként végül kilábalt az alkoholizmusból, de összességében azért ég mindig nagyon labilis, depressziós, magányos.

2023. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem az anyám (már felnőtt koromban,20-on évesen)egyszer megpofozott.de én nem ütöttem vissza,meg semmi.Azóta is tragédiának élem meg
2023. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Nem, de egy baranyai zsákfaluban megtörtént, hogy 40éves fiú és a 65 éves apa szilveszter éjjelén rendezte el a nézeteltérését. Utána szépen piroslott a derékig érő hó.
2023. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!