Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A karácsony vége a tél végét...

A karácsony vége a tél végét is jelenti sokak szerint?

Figyelt kérdés
Miért vannak ilyenkor már kiárusítva a téli ruhák az üzletekben? Ti hogy vagytok ezzel? Várjátok ilyenkor már a tavaszt?
2023. jan. 6. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Tavasz: március, április, május

Nyár: június, július, augusztus

Ősz: szeptember, október, november

Tél: december, január, február

2023. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Naptárilag még a közepén sem vagyunk. A kiárusítás azért lehet, mert az évszakhoz képest meleg van. Mondjuk ez már évről évre egyre jellemzőbb.
2023. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem a tél vége miatt, hanem mert január van. Ilyenkor kisebb a forgalom a karácsonyi nagy vásárlás után, így akarnak több vevőt becsalogatni.


Az, hogy valaki várja a tavaszt, még bőven nem azt jelenti, hogy vége a télnek.


Fura és értelmetlen a gondolatmenet.

2023. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem jelenti a végét. A tél három honapból áll. A karácsony meg csak egy ünnep. Kiárusítás meg nem mindenhol egy idejuleg van. Vannak olyan helyek, ahol januarban is van téli ruha, kabát stb. A tavaszt én rettegve várom. Mindig olyankor jönnek a kemény fagyok. Gyümölcs meg semmi, mert elfagynak a virágok. Tolodnak az evszakok ahogy én látom.
2023. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Karácsony után már gyorsabban telik az idő, de ettől még ugyanúgy van még 2 hónap a télből
2023. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Sajnos a tél végével nem fog varázsütésre eltűnni a karácsony!
2023. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább a tél elejét jelenti.
2023. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is azt jelenti, szimplán azért, mert a január-feburár az év messze legrosszabb időszaka. A természet ilyenkor halott/alszik, ünnepek sincsenek, a december csak azért működik, mert ott van a karácsony.
2023. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A jan-febr. tud csak igazán jeges lenni, tehát nem.
2023. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!