Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakit nem hívnak a...

Ha valakit nem hívnak a karácsonyi céges bulira, az azt jelenti, hogy valamikor ki fogják rúgni, vagy ekkora jelentősége nincsen ennek?

Figyelt kérdés
Úgy intézték, hogy az illető ne legyen ott semmiképp... Ez azt jelenti, hogy meg fognak válni tőle, vagy ez egyszerű taplóság?

2022. dec. 17. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Sok mindentől függ. Biztos hogy direkt intézték így? Mert nálunk a cégben például ezt össze vissza kérdezik meg az emberektől és bár időben kiderül ki maradt ki, de először ki szoktak hagyni egykét emberkét.

Ha szándékos akkor az is lehet hogy kellemetlen annak az embernek a társasága vagy az előző vacsin volt vele valami gáz.. Vagy igen amiatt is lehet mert el fogják bocsátani, de ha semmi okuk nincs rá akkor tényleg taplóság.

2022. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlen. Nálunk azért nem hívtak meg egy nőt, mert hírhedt szarkeverő volt. Még ott sem tudta volna visszafogni magát. Emellett harsány és részeges is volt. Ezért intéztük úgy, hogy ne lehessen ott.
2022. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Én onnan tudtam meg hogy ki leszek rúgva hogy a cég egy gravír boros céggel névre szóló italokat rendelt karácsonyra, és az én nevem nem volt benn a listában.


Egyből arra gondoltam na ki leszek rúgva. és tényleg ki lettem rúgva.

2022. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Örülj neki, hogy nem kell ott jópofizni, alakoskodni!
2022. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!