Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én gondolom eggyes...

Csak én gondolom eggyes pszichológusokról h hamis barátok?

Figyelt kérdés

Sose számíthattam rájuk igazán.

Ök számítottak a pénzre.

Én azt gondolom h ők arra utaznak h valakinek nincsenek igazi barátai és barátságot "vesz"


Voltam háromnál is mindhárom ilyen volt amíg pénzeltem addig számíthattam rá.


Csak én gondolom így h vannak ilyen mocskos alakok is a pályán akik csak a pénzre mennek?



2023. jan. 6. 23:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen ugyanolyan stílusban írsz, minden mondat előtt entert ütsz, a "hogy" helyett általában csak egy "h"-t sikerül odabiggyesztened, és mocsoknak hívod a pszichológusokat. Legalább ne néznél másokat hülyének. :D

"Pénzért mindent kategória"

Mégis mi mindent?

Te vagy az, aki nem tudja meghúzni a határokat. Barátot keresel, meg elvárod, hogy ingyen dolgozzanak neked, de persze a pszichológus a hülye. Tudom, hogy sokszor nehéz megtalálni a megfelelő pszichológust, de ha minden szakemberrel bajod van, akkor lehet, hogy inkább benned van a hiba.

2023. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus nem a barátod, nem véletlenül tart be bizonyos alapszabály okát, pl hogy nem tegezodik veled, és nem is nagyon mond saját magáról semmit. Hát egy barátságban ez nagyon nem ilyen.
2023. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
#12 A tegeződés nem feltétlen probléma, vannak, akik egyszerűen úgy tudnak csak igazán megnyílni (főleg manapság, mert a magázódás egyre inkább kikopóban van, néha még hivatalos helyeken is). Illetve pl. egy serdülő/fiatal felnőtt és egy fiatal pszichológus esetében is furcsa lehet a magázódás. De akkor ott a szakembernek minden más szempontból nagyon kell figyelnie a határokra. Ettől függetlenül viszont maximálisan egyetértek azzal, amit mondasz. Egy terápiás kapcsolat lényegében semmiben nem hasonlít egy barátsághoz azon kívül, hogy a két fél beszél egymással. Ezt a pszichológusok is nagyon jól tudják, hiszen jó esetben nyilván ők maguk teljesen máshogy beszélgetnek, érintkeznek a saját barátaikkal, mint a klienseikkel.
2023. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer sem kerestek maguktól, pedig megvan az elérhetőségem.
2023. jan. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Csak te gondolod, hogy barátok.
2023. jan. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hali, én vagyok a 14-es válaszoló a másik kérdésednél.

Komolyan mondom vegyél magadnak egy macskát, bírsz neki beszélni (igaz nem válaszol, de nyarvognak neked), bírsz vele játszani is és még dorombol is :)

2023. jan. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Van macskám
2023. jan. 13. 07:26
 18/20 anonim ***** válasza:
81%
Akkor beszelgess vele. Ne hanyagold el csak azert mert szarul erzed magad. A macskak nem szeretik a maganyt.
2023. jan. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem is hanyagolom el imádom
2023. jan. 13. 07:42
 20/20 anonim válasza:

A pszichologus nem a baratod, mint ahogyan a nogyogyaszod sem. Meg akkor sem ha kedves Veled es segiteni akar Neked.

A pszichologus tobbek kozott azert van, hogy megtanitson rendes kapcsolatokat epiteni a valodi eletben. Legalabbis azoknak akiknek ez amugy nem megy.

En is kedvelem a pszichologusom, es azt remelem, hogy a terapias kereteken belul O is engem. Fontos is a kapcsolatunk, meg a velemenye, satobbi. De egy percig sem gondolom, hogy a barataom lenne. Vagy, hogy valaha maskepp gondolna ram, mint egy kedves kliensre.

2023. márc. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!