Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi tetszik rajtam nekik?

Mi tetszik rajtam nekik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak nem értem, hogy miért próbálkoznak nálam ennyien. (Nem felvágásból írom, hanem mert iszonyatosan idegesít.)


Nem vagyok kifejezetten szép, talán még csinos sem. Visszahúzódó, csendes, komoly típus vagyok és nem sokat járok társaságba. Még csak jó humorom sincs. Ritkán találok közös érdeklődési kört bárkivel. Megpróbalok udvarias lenni másokkal, meghallgatni őket, de sokan mondják, hogy nagyon hideg és túl rejtélyes vagyok.

Mindezek ellenére elég sok srác (még egy lány is) hívott el randizni, meg flörtölt velem tavaly. Miért érdeklem őket?


(Nekem kifejezetten egyikük sem tetszett, meg egyébként is kissé embergyűlölő fajta vagyok.)


Ha lehet nem kérnék válaszként olyasmiket, hogy „Neked semmi sem jó”, meg „Becsüld meg, mert húsz év múlva nem így lesz”.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2023. jan. 6. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Le leszek pontozva de tessék, itt a csúnya randa igszság:

Tippre 18-25 közti lány lehetsz.

Ebben a korban ha nem vagy egy elhízott igénytelen rém, akkor tényleg szó szerint csak annyi a dolgod hogy lélegezz, és keresni fognak a férfiak.

Ennyi.

Nőből vagy, a nőket pedig úgy körbeugrálják nulla teljesítmény mellett is mint ahogy azt te tapasztalod.


Örülök, ha éjjeli neuronaktivitásommal hasznos lehettem a számodra és formálhattam a szemléletedet 😊

Legyen csodás estéd!

2023. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Az éjjeli neuronaktivitásommal hadd árnyaljam kicsit az első választ, miszerint elegendő egy 18-25 közötti nőnek lélegeznie és nulla teljesítmény mellett is körbeugrálják.

Kezdjük az elején. A világ se nem fekete, se nem fehér, ugyanis vannak árnyalatok. Rengeteget számít a neveltetés, a környezet, a megszerzett tapasztalatok, az önbizalom és sorolhatnám, de szerintem már érthető, hogy mire akarok kilyukadni.

Ez az “elhízott igénytelen rém” állítás is elég durva, mert az oldal használói között lehetnek olyan tinédzserek, akiknek nem volt még párkapcsolatuk és jó kis önbizalom döngetőként olvashatják, hogy szerinted miért nem rajonganak értük a fiúk.

Száz szónak is egy a vége, nem okoskodni akarok, hanem ha már neuronaktivitás, akkor picit érdemes lenne belegondolni, hogy a szavaknak súlya van.


Kérdező, a kisugárzásod többet jelent bárminél. Ez a kulcs, ezért érdeklődnek irántad.

2023. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

"Kezdjük az elején. A világ se nem fekete, se nem fehér, ugyanis vannak árnyalatok. Rengeteget számít a neveltetés, a környezet, a megszerzett tapasztalatok, az önbizalom és sorolhatnám, de szerintem már érthető, hogy mire akarok kilyukadni."


Ugyanígy hittem 17 évesen a dolgokat.

Aztán volt 4 évnyi párkapcsolatom, azután egy szétválás, azután pedig az utóbbi években 10+ kapcsolat, plusz végignéztem legközelebbi ismerősök eseteit is párkapcsolatokban.

Tapasztalat: az a nő marad egyedül amelyik egyedül akar maradni. Én magam is visszanézve olyan félrenevelt lányokért tudtam pitizni hogy pofám ldszakad. Szerencsére ez a múlt.


Röviden: te azt csak szeretnéd hinni, hogy a nők elé bármi komolyabb mércét támasztunk 😂

Ha egy az egyben azt a mércét támasztanám a párkeresésben nők mellé mint amit egy férfi mellé támasztok hogyha barátkozok vele, akkor elkönyvelhetném hogy egyedül maradok a "sok igényemmel".

Mit teszek? Leviszem az elvárásokat egy olyan szintre amit még meg tudnak ugrani. Ez jellemzően annyi hogy ne legyen elhízott és ne dohányozzon és 26 alatt legyen (fene a diszkriminatív képemet) 😄


"Ez az “elhízott igénytelen rém” állítás is elég durva, mert az oldal használói között lehetnek olyan tinédzserek, akiknek nem volt még párkapcsolatuk és jó kis önbizalom döngetőként olvashatják, hogy szerinted miért nem rajonganak értük a fiúk."


Ezaaaazzzz. Toljunk fullba az amerikai szósöl médiás cenzúrán alapuló safe space álvalóságpot! 😄

Mert ugye 2022-ben az a ballibsi felfogás, hogy ha egy vélemény bántó, akkor azt ne hagyjuk leírni online, és akkor az a vélemény nincs is. Ééérteeed 😄

Amit nem látni az nincs is!

El kell árulnom: ha a politikai korrektség rendőrsékkel ma reggel fejbelövetsz engem amiatt hogy leírtam, hogy a férfiak tulajdonképpen tényleg csak az elhízott igénytelen lányokat hagyják parlagon, ez AKKOR IS így van és így marad. És 100 férfiből 100 fogja ezt megerősíteni. Ha mindet lelöveted AKKOR IS ez lesz az igazság.

Az meg hogy az igazság fáj...


Tök érdekes, pasiknak telibe meg lehet mondani hogy "figyi, túl kövér vagy/túl ropi vagy. Ezért nincs barátnőd".


És a pasik 70-80 százaléka ezt lenyeli, és elmegy edzeni. Tehát nem a világmindenségtől várjuk hogy az alakuljon hozzánk, hanem többségében mi alakulunk ahhoz. Kivételek vannak, pl akik 30 kiló túlsúllyal sírnak hogy őket nem választják...

De a nők többsége tényleg fordítva van bekötve. "Én úgy jó vagyo ahogy, majd a világ alkalmazkodik hozzám, és ha valakinek nem tetszek akkor vele van a baj".


Lol.

Száz szónak is egy a vége, nem okoskodni akarok, hanem ha már neuronaktivitás, akkor picit érdemes lenne belegondolni, hogy a szavaknak súlya van."


Igen. Ebben bízok én is. Súlyuk legyen a szavaknak. Például igénytelen elhízott lányokat vegyen rá a változásra!


És cuki ahogy körbeszimpeled a kérdezőt az utolsó mondatban, de itt MAGA A KÉRDEZŐ írta le a saját kisugárzását.

Te talán olyan vonzónak látsz egy olyan lányt aki magáról is leírja hogy "egyébként is kissé embergyűlölő fajta vagyok."???

Illetve írja hogy nem társasági típus, nem humoros...


Pontosan erről beszélek. Ha UGYANEZT az önjellemzést egy 20-25 éves srác írta volna ki, akkor elhordta volna itt mindenki egy életképtelen nulla lúzernek. Ha egy fiatal LÁNY ír le egy egyértelműen kellemetlen személyiséget, akkor is bevédik hogy "mert neked olyan csodás kisugárzásod van".


NEM. Nincs. Fiatal nő vagy. Ennyi a sztori 🤣

2023. jan. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
meee udvarias vagy,meg biztosan cuki személyiségű,kedves,barátságos a tekinteted. bájos,kedves a kisugárzásod
2023. jan. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!