Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy baratom altal nagyon jo...

Egy baratom altal nagyon jo munkat kaphatnek kulfoldon, de nincsenek ruhaim amit magammal vigyek. Ez esetben ne menjek vagy birjam ki 2 nadraggal es 2 felsovel az elso fizetesig?

Figyelt kérdés

2 nadragom van es 2 felsom, mindegy hogy miert..

Nem tudom elmerjek e igy indulni, az is zavar hogy fehernemum sincs tul sok..itthon megoldom mert kimosom es masnapra megszaritom, de kint kulfoldon nem hiszem, hogy lesz idom este masnapra ruhat szaritgatni.

Egy honap van a fizetesig, szerintem ki kene valahogy birni addig ,csak felek hogy nagyon nehez lesz igy mert nagyon zavar ez.

Szerintetek ne menjek emiatt?

Mégegy ilyen lehetoseg nem lesz.


2023. jan. 7. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Menjek es birjam ki
Ne menjek
28 szavazat
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
24 eves lany vagyok
2023. jan. 7. 20:38
 2/22 A kérdező kommentje:
A baratom elott szegyellem magam egyebkent, foleg azert mert o fiu. Idegen emberek nem erdekelnek. Tudja a baratom hogy nehez helyzetben vagyok de azt hogy tenyleg 4 ruham van azt nem
2023. jan. 7. 20:40
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyi pénzed sincs, hogy turiban vegyél valamit az első fizuig? Szoktak lenni 100-200 forintos akciók, nem a legjobb, legmenőbb cuccok, de ideiglenesen.
2023. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Menj, ha maradsz akkor ezután is pénz szűkében leszel valószínűleg.
2023. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Aludni is egy db rovidnadragom van, mondjuk az nincs rajtam ugysem sokat. Nem tudom hany fok van a szobaban ott, mert ha minden reggel inditok majd egy mosast akkor estere vagy masnap reggelre lehet hogy megszaradnak a dolgok, polom az van tobb is. De hosszujju es farmer az 2-2.

3. Tisztasagi dolgokra van amik nelkul 1000%hogy nem indulnek el

2023. jan. 7. 20:45
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Azokban a hádákban, ahol kilós ár van, péntekenként nagyon durván le vannak árazva a ruhák, múltkor 150 forintért vettem egy melltartót és egy pólót. Legalábbis itt Fehérváron, nem tudom, ez minden boltjukban így van-e.
2023. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hova mennél? Milyen szállás lenne?
2023. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hogy kilos ar? Egy kilo ruha pl 150ft?
2023. jan. 7. 20:48
 9/22 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam még turkaloban nem ertek ehhez egyaltalan, valaki irna errol?
2023. jan. 7. 20:49
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Kérj a barátodtól egy kis pénzt, hogy vehess rajta pár bugyit!
2023. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!