Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami nagyon nincs rendben...

Valami nagyon nincs rendben az életemmel, kaphatnék tanácsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Úgy érzem h valami nagyon nem stimmel velem. Hogy pontosan mi, azt nem tudom, hogy mit lehetne tenni azt pedig pláne. Leirnám az életemet, gondolataimat, problémáimat, és előre is megköszönöm a válaszokat.


20F vagyok és hát a magánéletem mindig is zuros volt. Kiskoromtol kezdve megfigyelhető, hogy nem nagyon szeretek új embereket megismerni, félek az új dolgoktol, és foggal körömmel ragaszkodok a régiekhez. Talán az egyik bajom itt van. Általános iskola, középiskola, most egyetem, és a barátaim / társaságom folyamatosan lecserelodik. Ennek én sosem örültem, a megszokott régi ismerősök hoz ragaszkodtam még akkor is mikor már láttam, hogy rég teljesen külön utakon vagyunk. Az ismerkedés új emberekkel mindig nehezen ment, és sosem volt nagy baráti köröm, mindig csak 1-2 ember, akikkel majdnem minden szociális kapcsolatomat töltöttem, viszont ezek 2-3 evenkent cserélődnek és ez engem nagyon bánt. Én talan ilyen életre szóló kapcsolatokban remenykedek.


Mindig is vágytam egy barátnőre. Évekig vártam, mire összejött egy lánnyal. Lassan 2 éve vagyunk egyutt, viszont a gond az hogy ez egy távkapcsolat. Elvagyok vele, de a távolság és pár dolog miatt eléggé bizonytalan a jovokepunk. Tegnap beszélgettünk és rávilágított valamire. Túlságosan fuggok tőle. Nagyon sokat chatelek vele, szociális kapcsolataimnak jelentős részét ő teszi ki, és ő világított rá arra, hogy ha mi szakitanánk akkor én összetörték. Nagyon függők tőle, és nem szeretném hogy ez így legyen. Ha ez még is történne zavar, hogy élőben nehezen megy az ismerkedés, mivel ő is interneten keresztül szeretett meg.


Tanulmányi szempontból mondhatni sikeres vagyok. Nehéz szakon vagyok de jó jegyekkel bírom, bár a túl sok szabadidőm miatt sokat is tanulok. Viszont ezek a dolgok egyre kevésbé motiválnak az életben, mert tudom hogy maganugyileg valami nem stimmel velem, na meg úgy is érzem, hogy stabil maganelettel sokkal de sokkal sikeresebb lennék e téren is.


Talán még az is probléma, hogy túl sokat aggódom a jövőm miatt. Sokat jár a fejemben hogy mi lesz évek múlva...mikor már megszakadnak a jelenlegi kapcsolataim is, munka ügyben el kell koltozzek a családomtol stb és hogy ez engem mennyire megvselne mert nullára csökkenne a magánéletem. Úgy érzem hogy ha eddig nem sikerült rendbe hozni akkor ez után sem fog.


Nagy baj, hogy nagyon azt se tudom hogy mi az ami tényleg érdekel. Ritkán van olyan hogy utána nézek valaminek az interneten, követek valamit, nincs kedvenc zenemufajom, énekesem, se kedvenc filmem, focicsapatom sem, könyveket nem szeretek olvasni. Egyedül edzeni szoktam néha, de ez kb 2-3 naponta fel-egy óra sport csak. Facebookon nem kovetek semmit, és nem nagyon érzem hogy lenne valami stílusom. Úgy érzem hogy kellene legyen valami ami engem képvisel mint pl barátnőmet a divat és egy zenemufaj, vagy mást pl a foci. Nem is tudom h h jellemezzem magam. Talán ami jelenleg fontos nekem az a fejlődés. Okos akarok lenni, sok pénzt akarok később keresni, hogy magamnak és családomnak mindent megvehessek amit szeretnénk egy hogy tartalmas emlékeket szerezzek.


Mem tudom hogy pontosan mi a baj velem. Vagy a bajokat szépen felsoroltam csak tenni kellene ellene ? Hogyan tehetném szebbé az életemet ? Hogy ne csak boldog pillanatim perceim oraim legyenek, hanem kiegyensúlyozott életem ?


2017. szept. 10. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kis pénisszel nehéz a dolgod.
2017. szept. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

20 eves vagy es keresed onmagad. Semmi baj ezzel.


"Ugy érzem hogy kellene legyen valami ami engem képvisel mint pl barátnőmet a divat és egy zenemufaj, vagy mást pl a foci. Nem is tudom h h jellemezzem magam."


Ez amit irsz pont olyan emberekre jellemzo akik nem egyenisegek, kell nekik egy identitas amibe kapaszkodnak, ezert inkabb imadnak egy focicsapatot, vagy megrogzott ilyen-olyan rajongok lesznek, hogy tarotzzanak valahova, mert kulonben nem tudjak magukrol hogy kicsodak. Az hogy nem vagy egy birka aki egyutt beget a tobbivel az nem baj.

Probald megtalalni azt ami teged erdekel, es nem azert hogy tarotozz valahova, vagy hogy tudd hogy ki vagy, hanem pont azert erdekel teged az a dolog, mert te az vagy. Legyel turelmes magaddal, vannak kesobb ero tipusok, foleg azok akik ilyen befele fordulo emberek, akik nem sodrodnak az arral. Nekik sokkal nehezebb megtalalni onmagukat.

Az viszont baj, ha semmi nem erdekel, de en ezt nehezen is tudom elhinni. Csak van valami amit orommel csinalsz? Termeszet? Tudomany? Muveszet? Konyvek? Kultura?

Ma mar annyi minden olyan konnyen hozzaferheto, hogy ha valaki nem talaja meg a maganak valot, akkor az mar tenyleg az o hibaja.

Az viszont jo hogy sportolsz, akkor a fizikai allapotod mindig pozitiv hatassal lesz a mentalisra.

Melette pedig talald meg azt ami oromet okoz, ami segit neked az "itt es most"-ban lenni, mert ott megtalanad a megoldast minden problemadra, es nem aggodnal a joveert sem tobbet, hiszen tudnad hogy csak az itt es most szamit, hiszen abbol alakul ki a jovo.

2017. szept. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És mi nincs rendben? Mert, amit leírtál az mind teljesen normális.
2017. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!