Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem lenne pofátlanság felhívni...

Nem lenne pofátlanság felhívni a szervízt?

Figyelt kérdés

Van egy szerviz, ahová még múlt hét szerdán adtam fel egy csomagot javításra. Péntek délelőtt elméletileg át is vették, mivel a futárszolgálat küldött egy e-mailt. Viszont kellett volna visszajelzést küldeniük, ami azóta sem történt meg (szombaton is nyitva voot a szervíz, vasánap nem), és még e-mailt is írtam, arra sem válaszoltak. Mivel fontos dologról van szó, és állítólag nagyon gyorsak és precízek, ezért arra gondoltam hogy még ma felhívnám őket, mert nekem itt valami nem stimmel.

Nem lenne pofátlanság? Péntek délelőtt óta kellett volna ezt megtenniük.



2023. jan. 9. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem pofátlanság, sima érdeklőds.
2023. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne pofátlanság.
2023. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Érdeklődj udvariasan, de határozottan, kérdezz rá, hogy kb. mikorra számíthatsz arra, hogy visszakapod a javított terméket. Nem pofátlanság, hozzászoktak már ehhez, csak tényleg, legyél udvarias. Te meg legalább tudni fogod, mire számíthatsz.
2023. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!