Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi erről a történetről a...

Mi erről a történetről a véleményed?

Figyelt kérdés
Beteg édesanyámmal éltem együtt. Én is beteg vagyok. Egyik nap az ajtóba kapaszkodva találtam,eszméletlen állapotban. Hiába akartam elkísérni az ágyig kapaszkodott az ajtóba,nem tudott magáról. Telefonáltam a testvéremnek és a sógoromnak,hogy ide tudnának-e jönni segíteni. A sógorom elkezdett üvölteni,hogy ő jöjjön ide,mert én nem tudom megoldani. Én ideges lettem édesanyámat rángattam az ajtóból,hogy jöjjön már az ágyba,mert mindjárt ide ér ez az állat. A sógorom megérkezett,ezt meghallotta,miközben édesanyám ott volt eszméletlenül,félholtan,üvöltözött,hogy a k.anyádat,meg hasonló szépeket. Megérkezett a testvérem aki kihívta a mentőket. Édesanyámat bevitték a kórházba,ahol másnap meghalt.
2023. jan. 10. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egyetlen kérdésem van. Miért a testvérednek meg a sógorodnak telefonáltál először? Miért nem a mentőknek???!
2023. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos itt az oldalon.
2023. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt te voltál az idióta. Miért azzal pöcsölsz a haldokló anyád mellett, hogy a féreg rokonaitokat hívogatod? Azonnal mentőt kellett volna hívni, lehet, hogy még élne, ha nem vesztegeted az időt.
2023. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

Azért ilyet ne írjunk,hogy “még élne ha nem vesztegeted az időt”.

Ne tegyünk egy gyászoló emberre még nagyobb terhet meg bűntudatot.

Viszont tényleg..miért nem mentőt hívtál? Ezt én sem értem.

2023. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!