Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltudnátok mondani a véleménye...

Eltudnátok mondani a véleményeteket erről a Wattpad történetről amit most írok? A címe: nem tagadom. 2 lányról szól igaz történt alapján.

Figyelt kérdés

#Watt pad
2022. okt. 17. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Link?
2022. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2022. okt. 17. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírtam öt mondatnál tovább olvasni. Annyira katasztrofális a helyesírásod, hogy megfájdul tőle a fejem. Egyszerűen nem lehet folyamatosan olvasni a szöveget. És nem csak a helyesírással van baj, hanem a szöveg tagolásával, az írásjelek teljesen kaotikus használatával.

Ez így nem működik.

2022. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy badarság 😃
2022. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vesszőt egy darabot se tettél bele???

6 hiba van csak a leírásodban, a magyartalanságokon kívül.

Csodálkoznék, ha ennek olvasása után valaki egyáltalán elkezdené ezt a történetet.

Percenként 2 IQ pontot csökkent bárkinek.


Ja, és mit jelent az, hogy "eltudni" ?

2022. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Mindentől függetlenül azt javasolnám neked, hogy írjál sokat.

Mindent ellenőriztess le a helyesírás ellenőrzővel - aztán, ha ez már elsőre se jelez hibákat, akkor legalább egy jó helyesíró emberrel.

Addig légy szíves, ne tedd ki sehova, mert ez egyszerűen merénylet az emberiség ellen a jelenlegi formájában.

Neked viszont többféle okból is jót tesz az írás, ezért javasolom ezt.

Ha gondolod, és úgy érzed, hogy segítene neked, akkor megmutathatod pszichológusnak is.

Ne haragudj, ha nem tudtuk elolvasni, de ez fizikai képtelenség lenne. Neki viszont hivatalból kötelező, hogy segíthessen.


Kérlek, a mostani írásodat nagyon gyorsan vedd le onnan, mindenki érdekében.

2022. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Látom, itt már senkinek sem tetszik semmi. Nekem például tetszett és érdekel a történet folytatása.
2022. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem jó viszont a főszereplőt bemutathatnád ,hogy milyen a jelleme vagy valami ez ugyanúgy igaz Ő rá is.

Amúgy nekem tetszik

Csak így tovább.

2022. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!