Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen képet kellene feltölten...

Milyen képet kellene feltöltenem a szociális média oldalakra magamról?

Figyelt kérdés

Főleg ismerkedés céljából, ezért ilyen oldalakra mint a Facebook, Tinder, stbb..


Ki vagyok gyúrva, kockahasam van és ezt megszeretném mutatni, szerintem ez vonzó.

Viszont ha csak úgy egy félmeztelen képet feltöltök az nagyon proli hatást mutatna, mintha csak azért töltöttem volna fel, hogy mutogassam és felvágjak vele.


Olyan ötletet keresek, hogy természetesnek tűnjön az hogy félmeztelenül vagyok, és így látszanak az izmaim.

Tehát ne legyen erőltetett, olyan legyen, hogy aki megnézi, abban fel se merüljön a gondolat, hogy én azért raktam fel mert pózerkedni, felvágni szeretnék.

Milyen képet érdemes így csinálni?


2023. jan. 11. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Idióta vagy, effelől semmi kétség.
2023. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyen félmeztelen. Majd élőben úgyis rájönnek, hogy ki vagy gyúrva. Ízlésesebb a ruhás kép.
2023. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki vagy gyurva az ruhaban is latszik.
2023. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!