Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Mit tanácsolt...

Mit kéne tennem? Mit tanácsoltok? Írjak rá? (hosszú lesz a magyarázat ehe:") )

Figyelt kérdés

Tehát, tizenhét éves lány vagyok. És nyáron voltam egy táborban ahol egy srác nekem elkezdett tetszeni, de neki a barátnőm jött be akinek barátja volt, de a csajszi kavart ezzel a sráccal aki nekem jött be. Mikor a tábornak vége lett, beszéltem a sráccal erről és írta hogy tudja hogy nem helyes amit tett, ezért nem is jött össze a csajszival. (Persze a csajszival megromlott a kapcsolatunk és a srác kiszurta, és rákérdezett én meg megirtam neki hogy azédt kaptunk össze mert nekem is bejön Ő.)Innentől kezdve elkezdtünk beszélgetni meg minden, és a haverjával is jóba voltam kiről kiderült hogy bejövök neki (nem hülyítettem és igyekeztem vele éreztetni hogy barátként tekintek rá).

És a srác aki bejött egyre többet irogattunk meg hívásoztunk és utalgatott rá hogy bejövök neki de nem mondta ki (sok szivet használt , beceneveket adott es hasonlók)

És mikor külföldön voltam elkezdtünk kevesebbet beszélni és a végén már nem is írt tehát rákérdeztem hogy miért, aztán megint elkezdtünk beszélgetni...Aztán feltűnt hogy kitörölt snapről és instáról s rákérdeztem hogy miért, annyi volt a válasza hogy "gondoltam tudsz majd nem cringén írni de hát tévedtem" — ennyi volt az utolsó amit leírt és erre már nem válaszoltam mert hát na...Nem tudtam mit tehát hagytam...

Nekem és a barátnőmnek az a teóriánk hogy tudta hogy bejövök a haverjának és legjobb az egészbe hogy egy srác barátom felhívta azt a srácot akinek bejövök, és mondta neki a srác hogy aki nekem tetszik azért ír kevesebbet mert elakarja érni hogy megkedveljem azt akinek én jövök be...


De kérdem én...Ezt nem lehet így befolyásolni, plussz azóta nem beszéltünk a sráccal és jó lenne azért tudni mit miért tett... De bennem van ha ráírnék nem e égetném be magam, főleg azért mert szeptember óta nem is beszéltünk...

(könnyebben elfelejteném ha nem jutna eszembe mindig s nem álmodnék vele folyamat...)



Remélem érthető minden :"")


2023. jan. 11. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az érzésem, hogy ennek a srácnak nem jössz be. De nem akar megbántani, vagy fél a szemedbe mondani.


Ha a haverja neked nem jön be, akkor azzal sincs mit tenni, el kell fogadnia.


Szerintem tisztázzátok, őszintén kérdezz rá hogy akkor veletek most mizu. Legalább ha kiderülnek a dolgok, akkor nem fogjátok egymás idejét húzni.


Persze lehet, hogy rosszul látom.

2023. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

konkrétabb példák arra hogy szerintem bejöttem neki, hogy kedvesnek hívott és volt hogy este úgy köszönt el hogy puszi


nem tudom ez mennyire látszik annak hogy kedvelt

2023. jan. 11. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy bejöhettél neki, csak kiábrándúlt belőled.


Írtad, hogy ezt írta neked:

"gondoltam tudsz majd nem cringén írni de hát tévedtem"


Ezt nem nagyon értem, hogy pontosan mire írta, és hogyan értette. De lehet van hozzá köze.

2023. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3as

erre az üzenetemre irta:


"akkor amikor rad irtam egyik nap hogy most akkor mi legyen, beszeljunk tovabb e vagy nem, miert nem tudtal siman nemet irni, es miert huztad az agyam? mire volt az neked jo?"


természetesen kielégítő választ nem kaptam csak azt amit említettem

2023. jan. 11. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát elég gyerekesnek tűnik a srác ezek alapján. Szerintem ez az ő részéről egy "nem" volt feléd.


Ha ő alapból nem keresi a társaságod, és nem is ír neked magától, akkor szerintem neked felesleges utána koslatnod.


Persze megpróbálhatod még egyszer tisztázni, hogy biztos legyél.

2023. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az hogy kedvesnek hív nem igazán bók, inkább egy lekicsinylő szóhasználat

A puszi meg kB olyan mint a szia

Bármilyen haveromnak simán mondom

Többet gondoltál bele

Szerintem ennél egyértelműbb nem.is.lehetne hogy nem.akar tőled semmit

2023. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!