Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van annak értelme, hogy...

Van annak értelme, hogy cigányként tanulok, ebben az országban?

Figyelt kérdés
A Pénzügyi-Számviteli ügyintéző végzettségem megvan, de még megszeretném szerezni a mérlegképes könyvelőit, de az a szomorú, hogy az előbb említett végzettségemmel nem tudok elhelyezkedni.

2023. jan. 12. 04:40
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%

Van.


Nem kell itt áldozati pózban tetszelegni, hogy "jaj biztos csak azért nem találok munkát, mert rasszisztákok".

2023. jan. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
80%
A "C" betű ott lesz rajtad, ha a fejed tetejére állsz akkor is. Sajna ez van.
2023. jan. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
83%
Nehezebb helyzetből kell indulnod mint a magyaroknak. Köszönd meg a tesóidnak. Az előítéletek a tapasztalatokból adódnak.
2023. jan. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: van értelme tanulni és nee add fel!

Végezd el a mérlegképes könyvelőit is, utólag nagyon örülni fogsz hogy így döntöttél! Nagyon jó, hogy érdekel ez a terület.

Fogsz majd állást találni.

A kétségbeesésedet megértem, de ne ettől tedd függővé a tanulást!

2023. jan. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
62%

Természetesen van értelme. Pl. megtanulhatod, hogy a "meg szeretném szerezni" három szó.


És mindjárt nem számít a származásod, hanem csak a tudásod.

2023. jan. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
42%

5


Addig, míg nem vagy tisztában azzal, hogy az "és" kötőszóval nem kezdünk mondatot, én a helyedben nem osztanám az észt másoknak.


Szeretem, mikor megjelenik egy nyelvtan náci és okosabbnak képzeli magát, mint amilyen valójában. Kicsit kevesebb arc kedves 5-ös, azzal elkerülhetőek az ilyen beégések.

2023. jan. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, tanulni mindig érdemes. Amit megtanultál, senki nem veheti el tőled.

N

2023. jan. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
28%

Valtoztass nevet.


Hasznalj vilagos alapozot es ne menj sose napra.

2023. jan. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
41%

Még magyarként sincs sok értelme.

Ez amúgy olyan végzettség, hogy rokon, haver nélkül nem vesznek fel vele sehova. Ha nincs előmelegített helyed akkor nincs sok esélyed.

2023. jan. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
34%

Van értelme persze.

Ne add fel.

Én szomorú vagyok, hogy itt tartunk. Ahogy olvastam a válaszokat, sokkal inkább aggasztóbb a magyarokból eredő gyűlölet, okoskodás, kontrollmánia és dominancia. Mindenbe, de tényleg mindenbe belekötnek. Semmivel sem különbek, mint te, csak annak akarnak látszani.

2023. jan. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!