Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme ellenezni a meleghá...

Mi értelme ellenezni a melegházasságot?

Figyelt kérdés

Nem egyházi,hanem polgári keretek között természetesen


Akik ellenzik mindig azt hangoztatják hogy “de mert nem normális” de őszintén kinek probléma az átlag emberek között az hogy 2 ember szereti egymast és ugyanúgy életük legboldogabb napját átélhetik,mint a heterók?


Ez a politikai nyomás miatt ilyen nagy ügy vagy miért? Nem tudom megérteni kinek fájhat az egyház értékrendjén kívül


2022. dec. 1. 22:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
74%
Ne keress okszerű magyarázatot, mert az nincs. Azok ellenzik, akik magukat felsőbbrendűnek deklarálják, és úgy képzelik, hogy joguk van másokat leuralni. (Mellesleg tudományosan alátámasztott tény, hogy a homofóbia mögött rejtett homoszexualitás húzódik.)
2022. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
26%
Sokakat csak siman zavar, rosszul van tole ha lat 2 pasit enyelegni. Azt se szeretnek h a gyerekuk ilyesmit lasson.. talan ha nem vonulgattak vna meg lenne igy felfujva az egesz (pl minden sorozatba melegek stb) hanem csendbe inteznek akkor az emberek se utalnak meg ezt az egeszet..
2022. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
28%

Ez nem az egyház értékrendje, hanem az embereké. Teljesen más vallású emberek is elítélik.

Ösztönökből ered, homoszexuális világban nincs szaporodás. Bár lehet, hogy a természet reakciója a mostani túlszaporodás ellen ez a meleghullám.

2022. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
74%

Nem látok értéket a házasságban, csakúgy mint a legtöbb hagyományt, ezt is egy elavult, tekintélyelvű, felesleges rongyrázásnak tartom.


Épp azért nem értem, hogy sokak miért nem tudják elfogadni, hogy két faszi vagy két nő össze akar házasodni, mert bár én teljes körűen elutasítom a házasság intézményét, mégse állok le jegyeseket vagy eljegyzés előtt állókat zaklatni, tüntetni és a közösségi médián verni a nyálamat, hogy ne csinálja SENKI, mert nem normális dolog, és hülyeség, csak azért, mert én nem kérek belőle.

2022. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
74%
Az egész egy olyan gyerekes becsípődésen alapul, hogy HA ÉN NEM, AKKOR MÁS SE. Ha az ellenző egy férfi, és ő nem akar egy másik pasival összeházasodni, akkor ne akarjon más pasi se pasival házasodni. Ugyanúgy, ha a női ellenző nem akar nővel lenni, akkor nehogy már más meg akarjon. Még kiderül, hogy rajtuk kívül is létezik valami.
2022. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

De emberekről beszélünk

Akik nem neked vagy nekem élnek hanem egyszerűen ők így születtek és tényleg nem ártanak senkinek. Tényleg az jo az embereknek ha csak azért mert nekik nem szimpi a másikat letiltják róla?

Ilyenkor belegondolnak hogy hús vér emberek boldogsága felett akarnak dönteni?

Senki sem úgy él hogy az tetszik e a másiknak de olyan könnyedén eldöntenék hogy a másik ne mert Neki nem tetszik

2022. dec. 1. 23:07
 7/38 anonim ***** válasza:
54%
En nem birom nezni, a filmeket is kinyomom ha meglatok 2 pasit smarolni.. nem tehetek rola de taszit, undort kelt. Viszont sose szolnek be nekik emiatt vagy mennek tuntetni meg ilyesmi, csak elfordulok, elkerulom stb. De ugyse a nepen mulik ez hanem a vezereken..
2022. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, ez olyan, mint amikor nem akarják elfogadni, hogy hiába ügyvéd anyu meg apu is, a gyerek nem akar ügyvéd lenni. A legtöbb ember meg van róla győződve, hogy a teljes társadalom csakis neki él. Üdítőmárkákon, zenészek és szuperhősökön való véleménykülönbségért képesek egymásnak ugrani.
2022. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%
Én sem ellenzem. Legyenek boldogok. De ha meglátok egy filmben például két pasit egymással.. Hát enyhén szólva is felfordul a gyomrom. De ez nem az ő bajuk ugye, hanem az enyém. 😀
2022. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy a melegházasság témában általában mindig csak két meleg férfin botránkoznak meg az emberek, hogy fúj, nem normális, nem bírok ranézni, stb. És mi van a leszbikusokkal? Ja, hogy arra feláll a farok, szóval az már mindjárt jól van úgy :)
2022. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!