Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én érzékelem rosszul, vagy...

Én érzékelem rosszul, vagy tényleg feltűnően csökkent az aktivitás a gyk-n az utóbbi hónapokban?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy nagyon lassan szállingóznak a kérdések. Ahol sok komment van, az is legtöbbször csak azért, mert két válaszoló összeveszett valamin és oldalakon keresztül nyomják.
2023. jan. 12. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Én nem vettem észre. Válasz van inkább kicsit kevesebb, a kérdések száma szerintem nagyjából ugyanannyi mint korábban.
2023. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Inkább az utóbbi években.
2023. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Én sem vettem észre. Sőt inkább feltűnően nőtt a mindenféle troll és kamukérdések aránya is amit természetesen fent hagynak, nem lesz törölve. A legjobb esetben is átrakják a humor, vagy az egyéb kategóriába.
2023. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is. Régen sok volt a látogató, több kiírt kérdés, több válasz...
2023. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Fura-rosszabb lett pár év óta, tény, és való. Szerintem jönnek új emberek, rájönnek, hogy milyen a színvonal - amit mi, felhasználók generálunk -, majd tovaszállnak.
2023. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Viszont a lepontozós ostoba trollok száma érezhetően megnőtt.

Valaki megkérdezi mi a kedvenc ételed, te leírod hogy spagetti. Jön és lepontoz.

Valaki megkérdezi milyen színű az ég, te leírod hogy kék, jön és lepontoz.

Gondolom ilyenkor van szabadidő a kisegítőben.

2023. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Az is benne van, hogy az általános intelligencia és józanész is hiányzik már. Napi több tucat kérdés születik, hogy üt ver a párom részegen aláz stb, mit csináljak. Teszik fel a terhességi teszteket, hogy pozitív vagy negatív amikor egyértelmű. Az utóbbi napokban meg tucatnyi olyan kérdés született hogy tényleg fizetős lesz a "fészúúk". Azt még hírt is linkel hozzá amit nem olvas el. És még sorolhatnám... a többi meg troll és kamukérdés.
2023. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
én csak néhány kategóriára nézek rá rendszeresen de én is úgy vettem észre hogy lelassult, pl. az ételek-italok is népszerűbb volt régebben. viszont a trollkérdések száma tényleg megnőtt, rengeteg a haszontalan, unalomból gyártott provakatív jellegű. illetve van ilyen gondolom berögzött tagoktól származó beszólogatás, mikor egy kérdéshez egy bizonyos személyt gondolnak és elkezdenek vele kötekedni, beszólogatni, annak megbizonyodása nélkül hogy tudnák tényleg az írta akire gondolnak. én is kaptam már így leoltást, csak mert hasonlított valakire az írásképem. ezt több kategóriában is láttam, nem hiszem hogy egy személy lenne
2023. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Új év, új tervek és célok.

Háttérben szorult ez az oldal.

2023. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokak kedvét elveszi, hogy már minden kategóriában rengeteg a bolond aki csak veszekedni jár. Évek óta olvasom az oldalt, régebben az általam látogatott kategóriák közül csak a Szerelem, szex volt az, ahol minden 5. kérdés alatt ölték egymást az emberek. Ez ma még durvább, a Felnőtt párkapcsolatok kb egy dühöngő, mindenki szid mindenkit, de tényleg. Ez kezd átszivárogni ide az Emberekbe is, már itt is sokan kezdik totál random nem odaillő kérdések alatt szidni a másik nemet.

A Gyerekvállalásban megjelentek a gyerekellenesek, akik mindenhova beírják, hogy milyen jó, hogy ők nem pujáztak le, és nem is értik ki az a mai világban aki utódokat ellik, mert úgyis itt a világvége. A Szépség és divatban meg konkrétan a kérdések negyedét ugyanaz az elmebeteg írja ki aki rá van kattanva a latex cuccokara.

Úgyhogy a többi kategóriáról nem tudok nyilatkozni, de amiket én nézek, azokról elmondható, hogy nagyon háttérbe szorultak a normális kérdések és válaszok, helyette mintha kezdene mentális betegek gyűjtőhelye lenni ez az oldal.

2023. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!