Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kikben alakul ki az, hogy úgy...

Kikben alakul ki az, hogy úgy érzik, bármiáron is el kell tiltaniuk a felnőtt gyermeküket az udvarlójuktól? Lehet ennek valami fiatalkori oka?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 17:32
A kérdező szavazást indított:
Igen. Lehet fiatalkori oka.
Nem. Nem lehet fiatalkori oka.
5 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan. Jártam egy sráccal, egy hónapig se tartott. 22 éves volt, otthon élt (eddig ezzel nincs baj) és anyuci már így hallásból nagyon nem kedvelt. Eleve úgy nevelte a fiát, hogy majd csak házasságban szexeljen. Én már rég nem voltam szűz és meg is mondtam a srácnak, hogy bocs de én szexelni akarok egy párkapcsolatban :D Ő meg engedélyt kért anyucitól, aki mondta, hogy végül is gondolta, hogy esküvő előtt is lesz... De amikor megtudta, hogy én 3 hét után le akartam szervezni egy együtt alvást (én repedtsarkú), akkor megmondta neki, hogy egy ilyen erkölcstelennek nehogy együtt maradjon... Anyuci nyert :)


Rengeteg belső frusztrációja volt. Ő ilyen mélyen vallásos asszony volt, nem csak, hogy hívő, de bűnnek érezte a szexet. Borzasztóan féltékeny volt, mert a férje előtte hajtotta a csajokat. Volt még egy fia, aki normális volt és csajozott is, az összes lányt utálta és bántotta, hát velem sem volt másképp. A csúnya beszédtől is félt, oké nem baj ha nem beszél így, de a felnőtt gyerekeit is leszidta, ha hallotta tőlük, hogy "szar". A házassága csak látszólag volt jó. Kontrollmániás volt. Egy igazi köcsög :D


Normális ember nem ilyen. Anyum is volt, hogy nem kedvelte az exemet, de nem mondta soha, csak én tudom. Vele is mindig kedves volt. Úgyhogy a normális szülő nem tiltja még a tini gyerekének se, hogy párkapcsolatban legyen, legyen az akárki (max ha rossz hatással van rá, de tiltani akkor sem szabad).

2023. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!