Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számíthatok talán jobbra..?

Számíthatok talán jobbra..?

Figyelt kérdés
Sosem érdekelt mások véleménye,de az utóbbi időben elszaladt a léc. Soha nem szólok be másoknak. Kulturáltan viselkedem, Sosem voltam részeg, mondhatni nincs káros szenvedélyem. Mindig meghallgatom az embereket még ha annyira nem is érdekel a téma de akkor is. Próbáltam ismerkedni de sosem jött össze mert az emberek lenézik manapság a normális embereket. Őszintén milyen világot élünk? A rendes, normális embereket már eltapossák a bunkó ember lesz a normális, hogy is van ez? Mikor ismerkedtem akkor is 3 nap múlva eltűntek konkrétan se kép se hang. Én hűséges típus vagyok dehát manapság ezt már semmibe nem nézik.Mert mindig kell a több és jobb,aztán meg kiderül hogy hoppá két szék közül esnek földre. Elgondolkodtató hogy fiatalon is ilyen nehéz az ismerkedés sok embernek. Tehát kérdésem az lenne manapság van még remény egyáltalán?..
2023. jan. 13. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért, te már öreg vagy?
2023. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Változtass magadon, légy vagányabb.
2023. jan. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!