Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már "kicsi a világ"...

Volt már "kicsi a világ" érzésed? Ha igen hogy történt?

Figyelt kérdés
Amikor rég nem látott ismerősöddel valahol olyan helyen találkoztatok, ahol egyáltalán nem számítottál erre.
2023. jan. 14. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nálam ez inkább abban nyilvánul meg, hogy X (TÁVOLI!) ismerősömnek kapcsolódása van egy kellemetlen, közeli személyhez.
2023. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Magyarországon 10 millió alatti lakosnál ez szinte mindennapos élmény. Nagyobb lakosságú országokban esetleg nem is értik, miről beszélsz.
2023. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Mikor az egyik játékostársammal kollégák lettünk. :D Egy közös szerverről ismertük egymást ezer éve, de nem nagyon dumáltunk, csak játszottunk. Pár szót beszélgettünk csak arról, hogy most vált munkahelyet, mondtam neki, hogy én is, aztán mikor felvettek mindkettőnket és kísértetiesen hasonló irodai designt írt le, mint ami nálunk van, rákérdeztem, hogy ember, te hol vagy? És akkor mondta az új munkahelyem nevét. Zseniális volt.


Van egy keresztanyám, akiről nagyon keveset tudtam, mióta felnőttem, még mikor a szüleim nem voltak elválva, akkor volt a közös baráti kör része, párszor jártak is ki Franciaországba hozzá. Egy baráti nyaraláson összefutottunk Keszthelyen két idősebb francia nővel, akik alig beszéltek bármilyen más nyelvet. Ugyanott szálltunk meg, így többször összefutottunk a wellness részlegen. Aztán kézzel-lábbal mutogatva elkezdtünk beszélni velük, mert nagyon közvetlenek voltak és mikor mondtam a keresztnevem, akkor mondta, hogy van egy magyar keresztgyereke, és mutatott is képet róla. Az én alsós tablóképem nézett vissza rám. :D


A harmadik ilyen akkor volt, mikor egy nagyon jó barátom öccse engem választott témavezetőnek. Tudtam, hogy a srác oda jár, ahova ő is és ahonnan mi jó barátok lettünk, de még nem voltam annyira népszerű konzulens, mert nem sokkal azelőtt még én is csak diákként jártam oda. Aztán megláttam a nevét az emailjeim között, hogy érdekli a téma és nálam szeretne szakdogázni. Nem vagyok biztos, hogy nincs benne a barátom keze a dologban, de valószínűleg nem választotta volna a témát csak miattam.

2023. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor látom hogy ismerősök fél világot bejárják én meg még az országon kívül sem jrtam, na akkor nekem kicsi a világ, tudom fordítva szokták érteni a dolgot, de nekem így érződik.
2023. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!