Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pszichopaták miért olyan...

A pszichopaták miért olyan unalmasak?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem éreznek semmit.
2023. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Mert mindíg ugyanaz a lemez indul újra es újra kb 10-max15 elemmel. Nem képesek tanulni, érezni, érteni.

Valaki azt mondta egyszee, hogy a pszichopata olyan ember, aki mindíg ugyanazt ismételgeti es mindíg más eredményt vár.


Spirituális oldalon valószínűleg már olyan mértékű sötét befolyás alatt áll (amit ő kezdett beengedni kisgyermekkorában traumákra való reakcioként), hogy már csak ezeknek a primitív entitásoknak a bábuja, ezek meg ennyit tudnak.

2023. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Barátkozz akkor szociopatával, máris nem fogsz unatkozni. ^_^
2023. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

#2 Te tudod, mi az pszichopata?

Valójában sok érzelmük megvan, szóval képesek érezni, “csak” a szorongás, empátia és néhány hasonló hiányzik, ettől elég gátlástalanok lehetnek. Az meg dettó hülyeség, hogy nem tudnak érteni és tanulni. A pszichopaták egyébként jellemzően intelligensek, magas beosztásban lehet őket megtalálni, manipulatívak. A legtöbb pszichopatáról nem is tudod, hogy az, mivel titkolni tudják, így akár egy teljesen normális életet is élhetnek. Én így nem mondanám, hogy unalmasak, bár személyesen nem ismerek egyet sem (legalábbis nem tudok róla :D).


De igen, egy szociopata mellett biztos nem unatkoznál, kérdező!

2023. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

Azt nem tudják erezni, megtanulni, ami amiből a problema fakad.

Az hogy egy pszichopata pl. megtanul jol autot vezetni, csak neked relevans reszlet, mert igy akartad latni a valaszom.

Javaslom inkább, foglalkozz az eredeti kérdéssel, ne az en valaszommal, azt jol lepontozhatod max. Ja azt mar megtetted.

Ha szakmai vitara vagysz, kereshetsz megfelelo szakmai forumot. Ez nem az.

Itt max elettapasztalatokat latsz, ami neked nincs, se ertkelheto infod, se jo indulatosd. Ezert sem valaszolok neked tovabb

2023. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy unalmasak, de ha beindulnak, akkor bizony kő kövön nem marad, és nem fog senki unnatkozni a környzetükben.
2023. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
#5 Semmi rossz indulat nem volt a válaszomban, csak kijavítottam egy tévedést. Mellesleg elég érdekes következtetéseket vontál le rólam néhány sor alapján. (Tudom, tudom, ez a gyakori.) Nagyon kis butuska vagy. Szerintem inkább ne próbálj válaszolni, mert értelmes választ nem tudsz adni, a picsogás, értelmetlen hiszti és alaptalan sértődés viszont megy.
2023. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
Megis te szmelyeskedsz is butuskanak hivsz, de ezt sexerted szerintem. Szakadj már le végre. Ne itt keress kielégülést, itt segiteni probalunk a valaszokkal, nem a te fura egodat etetni.
2023. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!