Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Henry Cavill a legszexisebb...

Henry Cavill a legszexisebb pasi a földön, van plátói szerelmetek?

Figyelt kérdés
A barátom számomra a legjobb pasi de Cavill a plátói szerelmem, mondtam páromnak ha lehetősége lesz Jennifer Lopezel össze jönni nem fogok haragudni de ha esetleg 0,1 százalék esélyből lehetőségem lenne Henryhez ne akadjon ki.
2023. jan. 18. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Kedves feleségem. Mi lenne, ha dolgoznál és nem gyakoriznál?:D


Same for Emma Watson!:D

2023. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

óh igen Emma... :)

Hasonló alkut ajánlottam én is asszonynak: Én csajozhatok, de ő is. Ez így korrekt! :)

2023. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Igen van.
2023. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen.

Megállapodtunk, hogy mindenki mehet a plátói szerelméhez, ha bármilyen esélye is lenne rá. :D

2023. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves férjem! szerintem a te feleséged lelkesen dolgozik de nem baj 🤣 Ha lenne esélyem tuti elájulnék ha húzzam érne
2023. jan. 18. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:
:D jhaj, ti nők:D
2023. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ilyen ez férfiak is ábrándoznak meg a nők is xD
2023. jan. 18. 21:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik:D Mármin lássuk be, ez egy elég ártatlan ábrándozás. Amíg nem vál valaki Borattá, hgoy "enyém vagy Pamela" és megindul Holylwoodba, addig teljesen okés:D

Ráadásul nekem kicsit imponál is a dolog, ugyanis tisztában vagyok vele, hogy feleségem számára általam lett szexi a hosszú haj, szakáll (válóok, ha levágom bármelyiket:D) és többször kifejtette már, hogy amúgy Henry Cavil rövid hajjal, szakáll nélkül nevetségesen néz ki....nade hosszú hajjal, szkaállal!:D


1es voltam

2023. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem jobban tetszik rövid hajjal és szakkál nélkül, de értem én. Páromat imádom de Henry az Henry 🤣❤️ Csak nem tudom hogy ha lenne lehetőségem kipróbálni mit kezdenék vele 🤣
2023. jan. 19. 08:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Rafael Lazzini modell :)


Az alkata (lehetne magasabb, azt sem bánnám), az arca, a tekintete... Awww :)



[link]

2023. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!