Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ellenszenves sok youtube...

Miért ellenszenves sok youtuber/influenszer, mint Henry Kettner?

Figyelt kérdés

Tegnap például Henry Kettner tett ki insta storyba, hogy egy percre megállt tilosba, de nem tudott elmenni, mert nem indult az autó. A képen jól látszik (illetve többször láttam nála), hogy egy Mitsubishi Outlander PHEV-je van, amiben egy egész nagy (közel 10 kwh kihasználható) hibrid akku van, tehát ha úgy használná, ahogyan kellene, akkor nem okozott volna neki ez gondot. A storyra válaszoltam neki, hogy ha töltené az autóját (plug-in hibrid erre való), akkor most nem maradt volna ott, hiszen egy jó 30 km elektromos hatótávja van az autójának (még ha nem is lenne feltöltve teljesen, egy pár kilóméter maradna benne). Erre most látom, hogy a profilomat letiltotta, mert nem látom az övét. Miért van az, hogy egy normális véleménykifejtésre (kultúráltan írtam) az a reakció, hogy letiltja az embert? Már régóta nem szimpatikus nekem a srác, ezt a storyt is egy haverom mutatta nekem. Illetve most megnéztem néhány videóját, ezt az autót szerintem azóta nem tölti, amióta megvette. Így ennek van bármi értelme? És ha az ember leírja a véleményét, akkor letilt.

Nem ez az első ilyesmi, hogy egy influenszer letilt. A másik valami lány volt (nem emlékszem a nevére), aki KÉRTE, hogy írjuk le a véleményünket valami sport témával kapcsolatban. Ezt megtettem, a válasza erre: "xD", majd letiltott...



2021. jan. 10. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Meg se lepődök. Ez őt minősíti, mert ha még utálkozó,indok nélküli támadó kommentelőket letiltja, az még tök normális és alap. Láttam pár videót, amiben szerepel... tőle nem is várnám, hogy egy normálisan negfogalmazott kritikára normálisan is válaszoljon 😅
2021. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!