Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy férfi miért büszke a...

Egy férfi miért büszke a büfészakos "sikereire"?

Figyelt kérdés

Erre a hülye mozgókép vagy filmes szakra jár és ilyen nagy örömmel meséli, hogy minden tárgyból 5-öst kapott mindenre, beadandó feladatokra és a vizsgákra is.


Kérdeztem, hogy és hol fogsz dolgozni ezzel diploma után és főleg mennyit fogsz keresni, erre persze már nem mondott semmit.


Miért nem érti hogy ez nem igazi szak, ez egy nagy kamu, mint ahogy az összes hasonló szak, azért kap mindenre 5-öst mert bárki képes rá, aki oda jelentkezik, ez nem igazi tudás, nem fogják megfizetni és pont azért mert ilyen könnyű.


Ahol igazán meg kell dolgoztatni az agyad és tényleg nehéz, ott a fizettség is ehhez mérten lesz.



#karrier #diploma #egzisztencia #büfészak #kamu szakok #férfi butaság
2023. jan. 20. 18:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%

Te mit dolgozol? Én inkább bármi ilyet tanulnek, bár egyetemen minden művészeti cucc már egy szar lett és erőltetett és lemaradott.


Minden munka ami igazán fizet azzal csak erősíted a kapitalista rendszert.


Nem azert nem fizetnek a bölcsész szakok mert nem igazi tudást adnak hanem pont h de. Pont a művészet és a bölcsesség formál a legtöbbet, és a legnagyobb ereje van a társadalom valtoztatasan, mert kritikus gondolkodást ad. Ezért lett alul fizetve és ezért nem találsz vele melót mert mindenki agyhalott pénzmániás és csak az értékesítés, a féregmelók mennek vagy ha megszereled a leggagyibb technológiai találmányokat amit ha nem hatraltatnanak akkor rég ingyen energia lenne mindenkinek. A művészeti sulikat is lebutítják mint az állat pont ezért, mert egy filmmel, pl. Joker rengeteget tudsz változtatni tomegekben.


Írjad te mit dolgozol. Vakcinázod magad amúgy?

2023. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
35%
Mert azok a nők akik még ennyire se vitték, csak ráakaszkodtak egy milliomosra, biztos sokkal büszkébbek lehetnek magukra!
2023. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon voltatok összeillő páros.


Borzasztóan lekezelő vagy. Én ennyi alapján nem fogom elkezdeni savazni neked a srácot, csak mert te várod a megerősítést.

Figyelj, lehet, hogy tényleg nem lesz belőle semmi. De lehet, hogy igen. Szerintem nincs azzal baj, ha valaki, aki tényleg tehetséges és a szenvedélye egy művészeti ág, azzal foglalkozik. Te is nézel filmeket, hallgatsz zenét, veszel ruhát, veszel dekoráiós tárgyakat, stb. Na, ezeket pont ilyen művészfélék csinálják, mint ez a srác. És nem csak Lady Gagák és Steven Spielbergek léteznek ám, minden reklám dallamot, minden videoklippet csinál valaki. Lehet, hogy nem giga híresek, de nem halnak éhen. Csak ugya ha nem tudod, hogy a kedvenc butikod reklámját is filmesek csinálták, akkor ők nem is léteznek.


Szerintem pont nem az ilyenekkel van baj, mint ő. Hanem azokkal, akik ilyen nem tipikus dolgokat tanulnak, de nem szívből, hanem csak mert kell valami suli, addig is fizetnek a szülei.


Az meg igencsak vicces, hogy ismerkedsz egy sráccal és ráripakodsz, hogy nem fog eleget keresni. Nem vagy te kicsit pénzéhes aranyásó-wannabe?

Gondolom ha már befutott filmes lenne és a sztárok között mozogna, akkor nem lenne gáz, hogy büfészak, akkor csak rebegtetnéd a szempilládat, meg kuncognál minden szaván.


Nekem a kérdés alapján nem ő a gáz, hanem inkább kicsit te.

2023. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

# 9

# 11


gazdálkodás és menedzsment szakon fogok végezni jövőre.


És azt ne mondja senki hogy egy büfészakon letett vizsga ami 5-ös az ugyanannyit ér mint az én szakomon szerzett 5-ös vizsga.

2023. jan. 20. 19:30
 15/34 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, én is megkérdezem, te melyik egyetemen milyen minősítésű diplomát szereztél, és mit dolgozol?


A kultúrát és a művészetet ebben az országban nem fizetik meg, nem értékelik, nem becsülik meg.

2023. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
92%
Aztán azt tudod-e, hogy hol és mennyiért fogsz dolgozni?
2023. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

# 13


egyszerűen elkeserített hogy van egy tök jó srác, kellemes személyiség, intelligens, külsőre is nagyon vonzó, és erre szinte pofáncsapott ez a szánalmas szak amivel foglalkozik.


Nekem ez tényleg nagyon nagy csalódás volt.

2023. jan. 20. 19:35
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor patttogj kisanyám, ha nem büfészakra jársz melegedni te sem.
2023. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

# 15


# 16


Corvinuson gazdálkodás és menedzsmentet. És már gyakornokként dolgozok, ahonnan át fognak venni főállásba normális fizetésért.

2023. jan. 20. 19:39
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Na, megint egy menedzsmentes kiscsaj, aki arra hajt, hogy valami pénzes palit fog magának és lehet Instán pózolni együtt.


Neked nem az a bajod, hogy vele mi lesz. Hanem hogy nem illik bele a te általad elképzelt idillbe. Mert hát hogy lehet, hogy valaki méshogy boldog, mint ahogy te jónak látod?


Mert tök más felhangja van annak, ha te őszintén kérdezed ezeket a dolgokat. Ha tényleg érdekel, hogy vele mi lesz. De itt nem erről volt szó.

2023. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!