Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megnéztem a Mosolyogj c....

Megnéztem a Mosolyogj c. filmet, és nagyon félek haza menni, mert egyedül leszek. Ezeknek a filmeknek van valóságalapja, megtörténhet velem, hogy valaki rám mosolyog mielőtt elvágja a torkát?

Figyelt kérdés

2023. jan. 21. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak bedrogozott elmebeteg ne félj a filmekhez különösen a horror filmekhez nem így kell hozzáálni vagy ne nézz ilyen filmeket.
2023. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj egy hajléktalan szállóra, ott nem leszel egyedül...
2023. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megtörténni veled ilyesmi. Persze, megtörténhet az emberrel nagyon sok minden, igazából bele se érdemes gondolni, hiszen akkor soha senki nem merne kilépni a lakásából. De erre nagyon nagyon nagyon kicsi a valószínűség, te is tudod. Valószínűleg nem is a racionális gondolkodás hiányzik most nálad, hiszen tudod, hogy NEM, egy ilyen dolog nem fog megtörénni veled, hanem inkább valami érzelmi támasz kéne.

Hívj fel egy barátot vagy családtagot, miközben mész hazafelé. A beszélgetés el tudja terelni a figyelmedet.

Otthon nézz valami vidám dolgot, esetleg rajzfilmet, vagy bármi chilles, megnyugtatót. Aludj villannyal.

Tudom, hogy nehéz néha megállni, hogy az ember horrort nézzen, de ha tudod magadról, hogy utána rosszul érzed magad, akkor csak másokkal együtt néz ilyesmiket, és úgy, hogyha ott alszik veled valaki.

De nem lesz semmi baj, nyugi!

2023. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Még egyszerűbb, ha egyáltalán nem néz ilyen filmeket, és akkor még alkalmi pizsamatársat sem kell igénybe venni.

2023. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nézel ilyen filmeket, ha tudod, hogy rosszul vagy utána? Most nem kötekedésből, de tényleg!? Pláne egyedül....


Én meg pl a romantikus, minden rózsaszín és csilivili filmektől kapok frászt. Nem is nézem. N25

2023. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát mert kíváncsi vagyok
2023. jan. 21. 22:35
 7/9 A kérdező kommentje:
De tényleg nagyon rossz egyedül most, mert panelban lakok, és folyamatosan hallok hangokat.
2023. jan. 21. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Na, ez megnyugtató hogy most van valaki valahol,, aki ugyanúgy fosik egyedül otthon, mint én.

Mostanában volt olyan, hogy éjjel kimenekültem avlakasbóla lépcsőházba és órákig ott dekkoltam, mert féltem bent.

2023. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak kitaláció nem valóság. A valódi szörnyek azok emberek. Nézz utána milyen sorozatgyilkosok vannak és azok mikre képesek például. Ha egyszer meg is ölnek az ember lesz, nem egy ilyen démon.
ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!