Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » VV Sajtit miért utálták?

VV Sajtit miért utálták?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 10:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

De, akit nem érdekel a VV, az különb.

Kivéve, ha büszke rá, és kérdés nélkül is hangoztatja.

2023. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem abszolút nem lehettek intelligensek, ha így nyilvánultok meg! Nyilván nem azért nézem, mert onnan akarok kultúrálodni, hanem csupán kíváncsi vagyok, hogy mire adnak ezeknek 36 millió Ft-ot... Azt, de szeretem, hogy sokan oda írják, hogy ez milyen műsor? Meg, ezt ki nézi? Hát pont, hogy ezek nézik a legjobban, mint ahogy ti is, akik ilyen rosszindulatúan megnyilvánultatok felém!!!
2023. jan. 22. 11:22
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan..
2023. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%

Egy részt sem láttam azért mert nem érdekelnek az ilyen műsorok.

Tőlem az nézi aki akarja nem török pálcát felettük, az viszont tény, hogy ezekben a műsorokban az ingyenélő idióták kapnak szerepet akiknek nulla iq van a fejükben és a nézői is kb azok akiknek az ingyenélés a primitívség tetszik.

Mert az biztos, hogy egy ilyen műsor nem képvisel semmi értéket csak arra jó hogy idióták hisztijét mutassa de ugye amíg van a szarra igény……..

2023. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

Először is, ha nem nézed és nem érdekel akkor mi a f..nak kommentelsz ide, ráadásul sértegetve azt aki nézi.

Másodszor, nagyon sokat lehet tanulni egy ilyen "emberkísérlet" műsorból, például van egy embercsoport, és lecsökkented az élelmet, vagy elveszed a melegvizet, mi történik. Melyik embertípusból mennyire könnyen jön ki az állat, a valódi énjük stb.

2023. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Na az ilyen primitív bunkók a célközönség mint a 15-ös.

Nem tud egy választ káromkodás nélkül megírni.

Nézzed tovább nyugodtan tanulj tőlük továbbra is minden olyan dolgot ami a való világban is taszítja a normális embereket.

2023. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

Valóban - de az emberek 99%-a nem ezért nézi.

Egyrészt a mondanivalója az, hogy "nem baj, ha hülye, semmire való ember vagy, mert lám: itt akkor is lehet sikered" - másrészt meg élvezik, hogy még maguknál is hülyébbeket látnak, és emiatt nagyobbnak érzik magukat.

2023. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Na, megjöttek a VV Sajti rajongók. :D
2023. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%
Lehet nem sok embernek szimpi, hogy a gyerekek életeire esküdözött, miközben kamuzott. Azért ez elég gyomorforgató.
2023. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
46%

"Kérdező az, hogy neked egy ilyen műsor bohócai tetszenek téged minősít nem azokat akik pont leszarják azt, hogy az ilyen nyomorultak mit szenvednek nap mint nap a tv-ben.


Nézd őket kb azon a szinten lehetsz mint azok a nyomorultak akiknek pl sajti a nevük."


Én se nézem a VV-t, de te meg minek kommentelsz akkor egy VV ről szóló kérdés alá? A gyakorikerdesek arra való, hogy emberek kérdezzenek, a kérdező ezt tette.

2023. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!