Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire fel ez a nagy utálat az...

Mire fel ez a nagy utálat az oldalon Andrew Tate kapcsán?

Figyelt kérdés

Még az elején leszögezem, bár felesleges, mert úgy is betámadnak majd az őrjöngők, hogy nem vagyok a pártján, nem is voltam oda a videóiért sose, nyilván láttam őket tiktokon, máskülönben nem tudnám kicsoda. Nekem az a fura, hogy brutális gyilkosságokat elkövető személyeket, meg ezerszer nagyobb bűnözőket nem szidnak negyed ennyire sem, miközben ez a csávó egyébként senkit nem ölt meg, még nemi erőszakot se tudnak rábizonyítani, csak naponta valami kamu sztorival megjelenik valaki és random bejelnti, hogy őt is megerőszakolta. Ezen túl csak annyit tudunk, hogy működtetett ilyen webcames oldalt, ahol lányokat futtatott, és esetleg olyanokat is csináltatott velük amit nem feltétlen akartak, vagy nem erről volt szó. Részleteket nem tudni, csak amik vallomásokból kiderültek, hogy teljesen természetesen meztelenkedtek a csajok az udvaron, látták a szomszédok is. Meg most azt írták, hogy sokan abban a hitben mentek oda, hogy feleségül veszi majd Tate. Szóval önszántukból vállalták és csinálták sokan. Nyilván ebben a formában is egyébként bűncselemkény, csak akkor se értem. Nekem ez inkább olyan vicc az egész, kövezzetek meg érte. Már facebookon is làtom a telexes meg 444es cikkek alatt a kommentelőket, hogy egyre inkább nevetségesnek tartják, mintsem dühösnek. Szóval már csak az itteni keménymag, az a néhány ember szidja őt regényeken keresztül.


Nekem ebből az a pszichológiai kövrtkeztetés jön le, hogy ezeket az embereket valójában nem a bűncselekmény maga zavarja, hiába is takaróznak ezzel, hanem sz életmódja, hogy ennyi luxisverda, jachtozàsok stb volt, és vslamifsjta irigység ìgy nyilvànul meg, hogy most, miután elkapták megpróbálják kiélni rajta a frusztrációt, és most a felsőbbrendűségérzetet kinyilvánítani. Más magyarázat erre nincs. Egyszerűen egy ilyen cselekmény nem szokott ekkora gyűlöletet kapni.


Meg a másik kedvenc, hogy pártatlannak se lehet maradni, mert akkor is betámadnak, hogy márpedig ha nem szidom őt őrjöngve, ahogy ők teszik, akkor én biztos őt védem. Mint a magyar politika kb... Hiába mondod, hogy egyik táborhoz se tartozol, nem hiszik el, támadnak èrte.



2023. jan. 23. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Azért elég durva, hogy egy ilyen senki életéhez egy öltőt nem baszó akárkiről kora reggel képes vagy egy litániát írni. Azért ebbe tettél rendesen energiát.

Valós dolgokba is lehetne csatornázni ezt az elszántságot.

2023. jan. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Nőket kihasználni a 21. században?

Rosszabb, mintha felkötnéd magad egy padlásra.

Fordított esetben ez tök természetes dolog, sőt, menő is.

Érzelemmotivált, bugyuta nőktől mit vársz?

2023. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Na az első válaszoló is látszik, hogy csaj. Mit vered itt magad te is kora reggel? Jóhogy nem már számokéred a kérdezőt, mert feltett egy kérdést állásfoglalás nékül. Én is csak nevetek ezeken a béta prolikon, akik itt verik magukat és mindenkit mocskolnak, aki nem szidja szét Andrew Tatet csak mert az ő frusztráltságuknak az tesz jót. Komolyan úgy tesznek sokan, mintha háborús bűnös lenne vagy nemtom, közben meg csak olyan lányokat használt, akik nagyrészt valszeg maguktól mentek haszonért cserébe.
2023. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Vakító a small dick energy. Nyugika van.
2023. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
En nemtudom kiaz, de halottam a sztorirol. Az ilyeneket kb minden normalis ember utalja, nekem az a fura h ez valakinek meglepo 🤨
2023. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb gyilkos nincs ennyire arccal, névvel, ilyen eléréssel a média szeme előtt... nyilván azt többen fogják utálni, mint a névtelen Józsit, aki Egyházasdengelegen megölte a nejét. Ettől függetlenül nem szimpatikus az illető, mert nagyon káros hímsoviniszta nézetei vannak.
2023. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Tatescu egy pedofil, a kérdező meg a szoponca, már egy tucat kérdést írt ki a szerelméről.
2023. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!