Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha valakinek...

Az normális ha valakinek huszonévesen nagyon hiányzik a gyerekkora?

Figyelt kérdés
És gyakran szomorú emiatt

2023. jan. 23. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom sajnos,hogy normális-e ,de nekem nagyon hiányzik a gyerekkorom,az volt a legjobb időszak,még egyszer átélném,és szomorú is vagyok legtöbbször.


27/N

2023. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Teljesen normális. Ahogy nő fel az ember egyre több terhet kell cipelnie annál jobban rá jön milyen könnyű volt gyereknek lenni.
2023. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Inkabb jelzes, hogy valtoztatnia kell a mostani dolgain. Nekem pl nem hianyzik, sokkal szabadabb vagyok
2023. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Hát ez elég kétoldalú dolog.

Nekem is borzasztóan szokott hiányozni.

Viszont hogy ki legyek téve a károsító szülői nevelésnek...

Hát azt nem.

2023. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is normális, és egyben gyakoribb is, mint hinnénk.

Nekem például azért hiányzik, mert akkor még élt a nagyim, a kutyánk, konkrét emlékek miatt, jobb állapotban volt a bőröm és.. akkor jóval kevesebb, kisebb volumenű kötelességeim voltak. Valamint, akkoriban a legnagyobb problémák közé tartozott, hogy aznap vajon ki felel a táblánál töriből, és konkrétan melyik anyagból.

22/L

2023. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!