Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mgyarok miért itt teszik...

A mgyarok miért itt teszik fel a kérdéseiket és miért nem használják az internetet, a keresőmotorokat és a kulcsszavakat?

Figyelt kérdés
Pláne mielőtt lepontoznak valakit? Tényleg ilyen buta nép?
2023. jan. 24. 07:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokaknak egy időtöltés. Kérdeznek, válaszolnak, szórakoznak.

Már nemcsak vagy nem elsősorban az információszerzés az oldal célja.

2023. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
A kulcsszavak helytelen használatát én sem értem. Szerintem teljesen közérthetően meg van magyarázva, hogyan kell megadni őket, mégis látok néha olyanokat, hogy #hogyan kell ezt csinálni #miért nem működik #segítség :')
2023. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Van egy csomó kérdés, amire nincs egzakt válasz, meg mindenről "bebizonyították" már az ellenkezőjét is a neten - és sokan azért nem lettek sajnos úgy oktatva vagy nevelve, hogy a hiteles forrásokat meg tudják különböztetni a hiteltelenektől.

Azt viszont én sem értem, amikor a tinik az olvasónaplós kérdéseiket itt kérdezgetik, amikor ha elolvassák a wikipediás ismertetőjét az adott könyvnek, megtalálják rá a pontos választ.

2023. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok magyar csak a FB., és tsi.-ra tudja használni a netet.

A kedvencem, amikor a FLIRT vonaton érdeklődik, hogy: A, hova megy a vonat; B, ott van a kezében az okostelefon, és úgy érdeklődik.

Nekem meg valóban régi telóm van, mégis élek ma is.

2023. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amikor beírtam a gougli keresőbe, hogy hogy kell a fát pácolni, elsőre a gyakori mrgfelelő válaszát dobta ki.
2023. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!