Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » CHROMESEARCH. CLUB a keresőmot...

CHROMESEARCH. CLUB a keresőmotorom. Nem tudom eltávolítani. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Már legalább 5 féle víruskereső lefutott a gépemen,de egyik sem találja meg. Több honlapon utána olvastam,de egyszerűen nem sikerül eltávolítanom....használtam Avast, Panda, Mailware, Nod32, Spyhunter meg valami tisztítót is. A Mailware valamilyen programja (elnézést a helyesírási hibákért) Valakinek valami ötlet esetleg, hogy mi az a progi,ami megtalálná?
2018. jan. 16. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt

* [link]

szépen leírják az ilyenkor szokásos teendőket:

1. távolíts el minden felesleges programot a Vezérlőpult -> Programok telepítése és törlése menüponttal


A citált oldal az alábbiakra hívja fel a figyelmedet:

Alpha Shoppers, Searchsbay_uninstaller, SafeFinder, Search Protect, Protected Search, TakeSave, DNS Unlocker, Cinema Plus, Price Minus, SalesPlus, New Player, MediaVideosPlayers, Browsers_Apps_Pro, PriceLEess, Pic Enhance, Sm23mS, Salus, Network System Driver, SS8, Save Daily Deals, Word Proser, Desktop Temperature Monitor, CloudScout Parental Control, Savefier, Savepass, HostSecurePlugin, CheckMeUp illetve HD-V2.2.


2. Futtasd le - lehetőleg csökkentett módban (hogy a kártevő kevésbé fejthesse ki hatását)

[link]

az alábbi kártevőkereső programokat:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]


De csinálhatsz olyat is, hogy rendszerinduláskor elinduló (így az esetleges kártevők nehezebben fejthetik ki hatásukat)kártevőkeresőket használsz:

* [link]

több szem, többet lát alapon


3. Állítsd gyári alapbeállításokra a böngésződ.

Én ehhez még annyit hozzátennék, hogy én leellenőrizném a böngésző parancsikonját is nem rakódott a programindító bejegyzéshez valami rosszaság.

2018. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sikerült. A Zemana Antimalware végre megtalálta és le is szedte......
2018. jan. 20. 17:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!