Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondoltál már rá, hogy akár...

Gondoltál már rá, hogy akár egy kollegád, ismerősöd lehet gyilkos? (Reszletek lent)

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a kriminalisztika,sokat olvastam az ismert 1990-es Békés megyei brutális testvérgyilkosságról is. Aki kicsit is keres a neten megtalálja a teljes nevét a hapsinak, aki akkor 15 eves volt, 6.5 évet kapott, tehát már 1996-ban kijött. Beütve a nevét facebookon ki is ad egy ilyen nevűt, biztosra veszem hogy ő az, mivel ritka név, illetve látszik hogy Békés/Csongrád megyében mozog mai napig és egyszer googleben megtaláltam valami versenyre való nevezését is ahol láttam hogy 1975ös, tehát a kora is stimmel, stílusra is látszik mai napig is, hogy metált hallgat stb, ugye metál zenekarban játszott...Így kb biztosra veszem, hogy ő az. Ahogy látom felesége is volt, vannak gyerekei...egy olyan ember aki le írni se merem mit tesz a hugaval hogy nehogy töröljék a kérdést csak így élhet szaporodhat dolgozhat szabadon? És a körülötte élők lehet azt sem tudják ki ő. Ki tudja a volt felesége (ha jól láttam elvált) tudta e mikor hozzáment. Az ilyenek tetteit igenis egy munkahelyen is el kellene mondani a kollegáknak is mikor pl kezd egy új munkahelyen, hogy tudják kivel lesznek "összezárva" . Szerintetek ez így normális, hogy élhetnek az ilyen emberek szabadon ha leülték a kiszabottat?
2023. jan. 24. 23:34
1 2
 1/17 Metionin ***** válasza:
79%
Munkahelyen az az erkölcsiben benne van, nem? Ha meg a környéken maradt, akkor biztosan nyílt titok, hogy kiféle.
2023. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerintem benne van az erkölcsiben, a gyilkosságok bejegyzése nem évül el ha jól tudom, de ha fel is veszik vele valahova mert a cég azt mondja oké, akkor se hiszem hogy a kollegáknak ezt elmondják.
2023. jan. 24. 23:50
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát a faluban biztosan tudják, ahol történt, de már 30+ év távlatából a frissebb ismerősök biztos nem, ha jól sejtem nem büszkélkedik vele mindenkinek.
2023. jan. 24. 23:53
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolog ez. Ráadásul a vezetéknevét nem is említik, csak hogy O. így "idegennek" még nehezebb ezt észrevenni, csak max ha ismerősöktől tud meg valamit akkor derül ki.
2023. jan. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Darius- ***** válasza:
94%

Mikkel nem foglalkozol :))

Barki lehet gyilkos vagy egyéb bunozo, altalaban azok, akikrol nem gondolnank, nem latszik rajta, vagy akar rokon.

2023. jan. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen, sőt elég valószínű, hogy tényleg megtette, csak más ült helyette.
2023. jan. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fősulira jártam, akkor volt ott egy srác, akit lecsuktak gyilkosságért. Gondolom, belekeveredhetett valamibe, és kellett a pénz, így bement egy helyre, leütöte a recepciós csajt, és lelépett a pénzzel. Csak sajnos meghalt a csaj, így elég sokat kapott.
2023. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell baxtatni a másik embert fölöslegesen, sosem tudni kiben mi lakozik, vagy éppen kinek mennyi kell aznap, hogy túllépjen egy határt.

Csak sajnos sokan ebbe bele sem gondolnak.

2023. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Gondoltál már rá, hogy akár egy kollegád, ismerősöd lehet gyilkos?"


Nem. De ez így para, amit írsz.

2023. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#4 igen, mivel 1-2 helyen írták csak le a vezetéknevét anno is, mindenhol csak O. így nem könnyen ugrik be senkinek, hogy ő az aki feldarabolta, kib*lezte a hugát


És mennyi ilyem van, multkor épp volt róla szó, hogy a taxi gyilkos anno tinilány már Tescoban vezető pozícióban dolgozik, róla tudják a kollegái ki ő..

2023. jan. 25. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!