Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hasznos, vagy haszontalan...

Hasznos, vagy haszontalan vagy a társadalom számára?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz, benne vagy a Föld népességének azon 10 %-ban, amelyet életben hagynak?

2023. jan. 26. 01:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 NTBS ***** válasza:
91%
Hasznos vagyok.
2023. jan. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sok testvérem van, de tudom hogy ebben a túlnépesedő világban az a szülő tesz a legjobbat a társadalmunkkal aki csak 1-2 gyereket vállal.

Akik egyet sem vagy sokat, azok rosszul teszik.

A gazdagságra is ezt mondanám: akiknek nem elég a sok pénz azok is kártékonyak, de aki egészséges és csak segélyből él az is kártékony a társadalmunkra nézve!


Sajnos nekem nem olyan a munkám ami nélkülözhetetlen lenne, de szoktam önkénteskedni ami azért hasznos, sok öreg és szegény gyerek életét szebbé lehet tenni minimális erőfeszítéssel.

2023. jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem elég nehéz hasznosnak lenni egy ilyen társadalomnak. Még kb a kutatók is sokszor több kárt csinálnak mint hasznot. Én mint szellemi fölénnyel rendelkező, teljesen haszontalannak érzem magam. Mint a fizika tanár az újszülöttek közt. Tök jó, hogy felnőtt vagy, de mikor fogsz fizikát tanitani? :D Soha. :D
2023. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
84%
Én tudom, hogy életben fogok maradni még jó ideig. :) Nem számit másokkal mi történik. Fontos feladatom lesz valószinűleg, bár nem tudom mi és hogyan. Nem is érdekel.
2023. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
81%
Akik számítanak nekem, azoknak hasznos vagyok. A társadalomnak haszontalan. Mondjuk ennek a társadalomnak, és a benne élőknek nem is akarok hasznos lenni.
2023. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
5%

Csak halkan jegyzem meg, hogy a reprodukciós ráta 2.0-n tartása hasznos lenne a társadalom szempontjából, így aki kevesebb vagy több gyereket vállal 2-nél, az vagy az elöregedés, vagy a túlnépesedés mellett teszi le a voksát. Szóval társadalmi szempontból a 2gyerekesek a hasznosak.


Ez az "emberek 10%-át hagjyák életben" marhaságra meg nem vagoyk hajlandó reagálni amíg nincs erre valami konkrét és hiteles forrás.

2023. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,mert nem holtakoztam.
2023. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
31%

16,de,majd neked előre bejelentik,hogy,ki fognak nyírni,te észlény...

Bár,vannak célzások,de úgysem veszitek észre őket.

2023. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de te biztos abba a százalékba tartozol, akikre ráférne egy pszichiáter, mert agyukra ment a konteózgatás.
2023. jan. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
52%
"Mert aki meg akarja tartani életét, elveszti azt..." (Lukács 9:24)
2023. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!