Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Próbáltak már elrabolni,...

Próbáltak már elrabolni, követni, vagy odacsalogatni valamivel kiskorotokban?

Figyelt kérdés
Hol és hány évesek voltatok? Vagy akár hallottatok e ilyen sztorit

2023. jan. 28. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt ilyen.
2023. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kiskoromban. 20 felett háromszor vagy négyszer
2023. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2023. jan. 28. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Egyik stoppoltam nem vittek haza.

Másik amikor bnőmet vártam egy este az utcan 2 ferfi jött és kétoldalamra álltak, mindketten megfogták a felkarom hogy és most menjek velük.

Harmadik 2 külföldi srác tapadt rám, kedvesek atanyosak voltak, sétáltunk bandáztunk, aztán kicsit más lett az egészből

Negyedik nem egyszer nem engedett a barátom kiszallni a kocsiból, fenyegetett és vitt ahova gondolta

A többi másmilyen volt

2023. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazafelé gyalogoltam a suliból, és megállt mögöttem egy kocsi az út szélén majd követett. De ennyi, nem szálltak ki. De jöttek mögöttem utcáról, utcára. Gondoltam, ha látnék bárkit kint a kertjében, odamennék és becsöngetnék, hogy tegyen úgy, mintha beszélne velem, de senki se volt az ég világon. Nem akartam, hogy megtudják, hol lakom, ezért egy olyan utcába vezettem őket, ami autók számára zsákutca, és mikor elmentek, hogy elémkerüljenek a kocsival, visszamentem és elbújtam az utcában. Onnan láttam, hogy egy ideig nézelődnek, hogy hová lettem, aztán elhúztak. Nem tudom miért nem hívtam rendőrt, pedig volt nálam mobil. Akkoriban még egy béna csitri voltam.
2023. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
66%

Dehogy, arrafelé nem igazán volt ilyesmi pedig már az ovisok is egyedül jártak sokszor. Senkinek se kellettünk volna :D

Tinikoromban viszont egyszer bicikliztem haza este, tél volt és sötét, én meg szemüveges voltam, lassan közlekedtem, mert folyton párás lett a szemüvegem. Egyszer csak elhaladtam egy autó mellett, ahol ilyen fura fickók dobozokat pakoltak. Tekertem tovább és az autó elkezdett lassan jönni utánam, nem előzött meg, pedig bőven megtehette volna, csiga tempóban haladtam, mert nem láttam rendesen. Végül az egyik kereszteződésnél másfele fordult. Na, az para volt.

2023. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Próbáltak. 10 éves koromban egy lompos cigányasszony a Vágóhíd régi végállomásánál, ahol az indóházak talán még megvannak. Befutottam a pénztárhoz.
2023. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!