Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttatok valaha élőben 250...

Láttatok valaha élőben 250 kilós embert?

Figyelt kérdés
Nem szó szerint értem nyilván, honnan tudná az ember ki hány kiló. De mint a tévében akiket szoktak mutogatni hogy így borzasztóan kövérek, alig bírnak járni, szélesebbek mint amilyen magasak, olyat láttatok már az utcán vagy valahol? Léteznek egyáltalán ekkora emberek itthon?

2023. jan. 29. 11:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Láttam már brutálisan túlsúlyosakat.
2023. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy láttam volna, de biztos léteznek. Azért Magyarországon nagyon sok a kövér ember, de itthon nem is valami elfogadóak sokan, úgyhogy szerintem inkább otthon tartózkodnak az ennyire elhízott emberek.
2023. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már strandon egy ilyen férfit, nőt vásárláskor.
2023. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Az USA-ban a Grand Canyon környékén egy szálloda recepcióján volt egy hapsi minimum 250 kg volt. Fura volt, mert éjjel-nappal ő ült a pult mögött. Két napig voltunk ott.

De az USA-ban egyébként is sok meglehetősen túlsúlyos embert láttam.

2023. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%
Hat sztem 180kg korulinel durvabbat nem lattam eloben, de mar o is alig tudott jarni kb.. sztem az olyanok otthon fexenek nonstop
2023. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Egy cégnél dolgoztunk, de nem egy csoportban. Szerintem 300-at is elérte már a férfi.


Nagyon lassan tudott csak sétálni. Nem is nagyon állt fel. Külön fotele volt, nem az a gurulós szék, ami mindenkinek. A cipőjét bent levette. Amikor meetingre ment és mindenki állt, ő akkor egy gurulós székre ült. Egyszer rosszul lett, de akkor sem ment ki a wcbe hanem egy vödörbe hányt (azt nem tudom hogyan szerezte, gondolom vitték neki).


De amúgy felesége és gyerekei is voltak. De vajon hogy tudott részt venni ő bármilyen eseményen? Illetve 100% hogy a felesége volt mindig felül :D Ja és még ő bántott egy lányt mert alacsony és vékony volt és ilyeneket mondott neki hogy le akarja fotózni, mert a felesége nem hiszi el, hogy létezik. Bezzeg ő megsértődött volna ha valaki szól neki hogy neked meg 5 éved van hátra olyan dagadt vagy :D

2023. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Afikában biseness class-on egy fekete nő két helyet foglalt, fel volt hajtva a karfa. Legalább 250 kiló volt, ha nem több.

A szomszédom, egy fekete srác "el volt ájulva" hogy milyen szép. Mondta, hogy náluk minél kövérebb egy nő, annál szebb.

2023. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Olvastam valahol valami "tudományosabb" írásban, hogy meglepően sokan vannak, valami 1-2%-a is akár a magyar társadalomnak, de a többség egyszerűen nagyrészt otthon van, ezért a mikrokörnyezetén kívül nem találkozik senkivel.

Az Budapesten az Ázsia centerben van egy extra mérteket forgalmazó ruhabolt, ott láttam egyszer egy hatalmas pasit.

2023. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

#6 a dagadtak mindig piszkálják a vékonyakat. Mert valójában magukkal nem elégedettek. Én meg vékonyként szarok rájuk, még arra sem méltatom őket, hogy visszaszóljak :D Pedig porig lehetne alázni őket.


Amúgy én szerintem még nem láttam élőben ennyire kövér embert, a műsorokban is szokták mondani, hogy évek óta nem mozdultak ki a házból.

2023. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%
Jah, láttam már pár Michelin babát...
2023. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!