Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ma Magyarországon élni?

Milyen ma Magyarországon élni?

Figyelt kérdés

Külföldön élek. A hírekből annyit tudok meg hogy mindennek felment az ára, nem kicsit. Üzemanyag-ellátási problémák voltak, de mostmár nincs, cserébe jó drága lett.

Egyre többet olvasok nagyobb elbocsájtásokról. A korrupció ahogy olvasom, nem enyhül, sőt. A fizetések vásárlóereje a béke segged alatt.

Milyenek a mindennapok otthon? Van azért aminek tud még örülni az ember a mindennapokban?


2023. jan. 29. 19:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

Nekem jó.

Jó a munkám, stabil, jó a fizetésem is. Páromnak szintúgy. Mindenünk megvan, nagy, jó állapotú ház, új autó, nincs hitelünk, bőven tudunk megtakarítani is. Szép, nyugodt, csöndes helyen élünk, mégis közel a fővároshoz.

Személy szerint nem nagyon tudom átérezni a nagy válságot meg a borzasztó életkörülményeket, ami egyesek szerint az országban van, de mondjuk tisztában vagyok vele, hogy a többség nem így él, csak azzal én személy szerint nem nagyon találkozom.

Szóval van ilyen is.

2023. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
Nehéz, de volt ennél sokkal rosszabb is és én itthon vagyok.
2023. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21%
ja.. válság van. Azért fogyott 2022-ben 14%-al több luxusautó idehaza, mint 2021-ben. azért van tele vasárnap délelőtt a tesco, úgy hogy parkolóhely sincs. És ezért nem lehet nyárra már Görögországba szállást foglalni, mert minden tele van.
2023. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
97%
Hát, bűnözni adót csalni simliskedni már-már legális. A becsületes ember meg teljesen elszegényedik.
2023. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha tisztességes, dolgozó ember vagy akkor botrányosan rossz. Ha fideszközeli bűnöző vagy akkor nyilván meseország.
2023. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha krva vagy bűnöző vagy akkor is.
2023. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
Egy szóval: szar. Le kell lépni innen amint lehet
2023. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
30%
Na, pontosan erről beszéltem.
2023. jan. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%

Minél közelebb vagy az enyves kezű narancsokhoz, annál jobb. Mindenki másnak pedig rossz, de a legrosszabb a tisztességes, becsületes és dolgozó embereknek.

Szinte mindenhonnan zúdul ránk a tömény propaganda, hatalmas mennyiségű közpénzt felégetve. A köpcösnek pedig sikerült egy olyan alternatív valóságot felépíteni, amit nemcsak ő maga, de hűséges követői is gond nélkül bekajálnak.

2023. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19!


Azért más politikusoknak is jó, hiszen az ő pénzük is fel lett emelve.

2023. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!