Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi számít normális fizetésnek...

Mi számít normális fizetésnek szerinted? Mi az az összeg amiből meg tudsz élni,félre is tudsz rakni? Milyen munkarendben és hány órát dolgozol?

Figyelt kérdés

Te megyében mi számít normális fizetésnek amiből meg tudsz élni,félre is tudsz rakni?

Melyik megyében élsz?

Mivel foglalkozol eredetileg?

Mennyi a netto fizetésed?

Mennyire nehéz vagy könnyű a munkád? (Minnél részletesebben írod le annál jobban megértem)


Aki szeretné az nyugodtan megírhatja hány éves és milyen nemű?


Lehetséges hogy valakinek furcsák ezek a kérdések,de kíváncsi lennék arra hogy mi a magyar valóság?


Szép napot! 🙂



2021. ápr. 25. 03:35
A kérdező szavazást indított:
Jó reggelt!
Szia.
Jó napot.
Hello.
Jó estét.
Csókolom.
Szevasz.
Szerbusz.
Halihó.
Szép napot!
54 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
67%

Én havi 160at keresek, a férjem 500at.

Tehát 660bol élünk. Ebből jut mindenre (hitel,autó fenntartás, utazás pár havonta stb), valamennyit félre is tudunk tenni, de ahhoz, hogy 40+ évesen ne legyen semmi gondunk, és mindenünk meglegyen, amit szeretnénk, ahhoz 2x ennyi bevétel kellene.

Én szolgáltató iparban dolgozok, a párom egy gyárban irodai munkát végez.

Ez Csongrád megye, és 27 ill 30 évesek vagyunk.

2021. ápr. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%

Nettó 140, Veszprém megye Veszprém


Raktáros 8 órás 1 műszak,nincs hétvége,nincs ünnepnap,

7-15ig,nagyon nehéz,szeirntem amit csinálunk minimum 180-190 nettót kéne kapjunk.


Mi az a fizetés amiből megtudnék élni, minden be van fizetve, nyáron 6 napra eltudék menni nyaralni és félre is tudnék tenni,és magamra is költök egy kicsit


Nettó 350 ami soha nem lesz sajnos.


Én 350 nettóból Veszprémben, Pesten már nem annyira oda 650 kéne .


25N

2021. ápr. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Nálam minimum 300 lenne. Nincs hitelem, nincs autóm, van saját lakásom.

Így mivel ezekre nem kell költeni simán félre tudok rakni.

2021. ápr. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Nettó 170, irodai munka.

Nem nehéz,laza,de nincs is túlfizetve.

Mellette,ha van lehetőség szoktam alkalmi munkát vállalni,de nincs túl sok lehetőség.

Ennyivel épphogy boldogulok,de nagyon meg kell gondolni mit mikor és hogyan.

Egy kisebb felújításhoz is banki kölcsön szükséges.


Amíg olyan egészségi állapotom van,hogy ezt biztosan megkeresem,addig rezsi,kaja megvan.

Egyébként elég nyomasztó,hogy nincs lehetőség annyit félretenni,hogy mondjuk egy fél évet biztonságosan kihúzzak,ha bármi gond lenne.

És az sem valami szívderítő,hogy egy egyszerű és szerény nyaralás is komoly megszorításokat igényelne.

Majdhogynem luxus kiadás,ha szeretnék kutyát , macskát tartani,vagy hogy a téli időszakban is legyen otthon mindig gyümölcs.

40+,nő

2021. ápr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%

Bocsánat,az lemaradt,hogy kb nettó 400 lenne , amivel már nem érezném ezt az állandó bizonytalanságot az életemben.

Természetesen nem ez az álomfizetés,de kb ez lenne egy korrekt összeg a megélhetéshez.

Esetleg megengedhetnék magamnak olyan dolgokat,ami szerintem közel sem luxus kiadás,ha az ember tisztességesen dolgozik 3. évtizede. 4es voltam

2021. ápr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
23%

Én még sosem kerestem annyit, amennyiből félre tudtam volna tenni.

100 ezerből sem tudtam, és 700 ezerből sem.

Jelenleg olyan 400-450 ezerből élünk, ez nagyon kevés, de most szarban vagyunk.

2021. ápr. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
77%

Bőven átlag felett keresünk jelenleg a párommal, szóval így most elégedettek vagyunk.


Ő férfi, 37 éves, mérnök végzettségű és most minőségügyi mérnökként dolgozik nettó 465 ezerért.

Én 30 vagyok, szakorvos, 573 ezer az alap nettóm, ehhez még jön az ügyelet, ami majdnem még egyszer ennyi (havi 6 ügyelet és kB. 7 készenléttel).

Ez most amúgy az emeléssel lett ennyi, előtte 5 ügyelettel együtt kaptam nettó 320-at..


Párom nem szereti a munkáját, elég stresszes és sosem tud a végére érni:D Sz én munkám olyan, mint majdnem minden orvosé. Alapvetően nagyon szeretem, de marha sok felelősség. Meg hát ügyelni szar, 4 hétvégéből kettő el van cseszve.

2021. ápr. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Jó is a magas fizetés csak minek, ha az embernek nincs ideje elkölteni? :) Nekem sincs mindig időm elkölteni a fizetésem (nettó 450 ezer/ hó), de nemrég vettünk családi házat a párommal így a bank nagyon szívesen segít törleszteni a hiteleinket.:D Ketten keresünk összesen havi olyan nettó 670 ezer környékén. Ebből a pénzből még hitelek mellett is könnyedén kijövünk.
2021. ápr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

Budapesten lakom, eredetileg karosszéria lakatos a végzettségem, de azt hagytam a fenébe :D

Jelenleg online játékiparban dolgozok,weboldalakon keresztül kereskedek. Szóval nem számítana a világ melyik felén lakok, ez a fizetés mindenhol ugyan ennyi lenne. (Ezt azért írom mert Magyarországon ez soknak tűnik, de külföldön átlagos)

Munkám az elég könnyű, számomra legalábbis mivel élvezem csinálni. Mondhatjuk munka mániás vagyok, akár napi 14 órát is dolgozok. Pedig elég lenne 6-8at is, ezért ettől is függ a végösszeg.

Én átlagosan havi 1800-2000 eurot keresek. Bőven el vagyok belőle és félre tudom rakni több mint a felét mindig.

Szerintem 800-1000 euroból is félre tudnék rakni valamennyit, de nyilván akkor változtatni kéne az élet színvonalon, más márkákat vásárolni a boltban,lemondani az online szolgáltatásokat mint pl. netflix,spotify, jobban odafigyelni a fogyasztásra stb.

28 F

2021. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%
Ápoló vagyok, 290 körül keresek. Ebben nagyon sok minden benne van, amit bármikor elvehetnek. Különleges pótlékok, hétvége, ünnepnap, stb. Tehát lényegében 230-290 között mozgok. Szüleimmel lakom, de tisztességesen törlesztek minden költséget. Tudok félre rakni, van annyi vagyonom mindig amivel kihúznám 4-5 hónapig, vagy még tovább ha gáz lenne. Szeretem ezt csinálni, de a felelősség lassan ripityára tör. Gyakran végzünk olyan dolgokat, amikhez csak orvosnak van kompetenciája. Egyre több terhet raknak ránk, a felelősséggel karöltve. 400000-el én már teljesen nyugodt lennék havonta, de 370-nél sem fájna a fejem. Csak annyi, hogy alapvető dolgok meglegyenek az életembe.
2021. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!