Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hivatalos ügyben intézkedek...

Ha hivatalos ügyben intézkedek az egyetemen,akkor jelezhetem hogy többszöri megkeresésemre sem kaptam választ?

Figyelt kérdés

Megkaptam egy hölgy email címét,aki az egyetemi gyakorlattal kapcsolatos teendőket intézi. A hölgy megkérdezte hogy mikor akarom kezdeni a gyakorlatom. Írtam neki hogy Január 30-ával. Választ azóta sem kaptam,ennek lassan 2 hete.

Ilyenkor egy újabb emailben célozhatok rá hogy korábbi levelemre nem reagáltak?


2023. febr. 1. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze.
2023. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, irj ra. Lehet elfelejtette
2023. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#3 Semmi debilség nincs benne, egyszerűen nem látja át, hogy illik e ilyet beleírni az emailbe vagy sem. Te sose szoktál elbizonytalanodni semmin és mások véleményét kikérni?
2023. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De nyilván azon aggódnék, hogy egy hivataloa ügyben, amire 2 hete nem kaptam választ és már eleve lejárt az aktualitása, hogy mennyire legyek udvarias, nehogy megbántsam az ügyintező lelkivilágát, ahelyett, hogy már rég többször kerestem volna.

Ja nem.

2023. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#5 Nem mindenki egyforma. De azért, mert valaki nem pontosan ugyanúgy cselekszik, mint te, még nem kell debilnek hinni. Na mindegy.
2023. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki ennyire életképtelen és ilyen szinten nem képes kiállni magáért az bizony debil. Mi más lenne? Félénk? :D :D :D Na ne röhögtess. :D :D :D
2023. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, félénk, bizonytalan.
2023. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán: mi is megtettük, lett is válasz másodjára.
2023. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#9 Higgadj már le :) kis frusztrált
2023. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Célozgatás helyett én inkább megírnám neki, azért nem túl nyers stílusban, hogy az előző emailre nem jött válasz, pedig fontos lenne. Vagy keresnék, kérnék telefonos elérhetőséget és ott beszélném meg vele a dolgot.
2023. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!