Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit javasoltok? Nagyon kivagyo...

Mit javasoltok? Nagyon kivagyok, már annyira szorongok, hogy krónikusan nem tudok aludni, tegnap elkezdtem halucinálni (emberi alakok), nincs senkim itt, család messze van, fáj a gyomrom, a mellkasom, a szívem tájéka és sokszor 150-nel ver a szívem.

Figyelt kérdés

Bármilyen ötletnek örülök!


Tényleg senkim sincs itt, senkihez sem tudok fordulni. Már próbáltam relaxációs videókat, ASMR videókat, de már azok sem segítenek, egyszerűen lángol a lelkem és nem tudom eloltani a fájdalmat.


Családomhoz nem tudok hazautazni, mert nem hagyhatom itt a teendőket.


Gyógyszert sem akarok használni. Nem szeretem az alkoholt. Tehát nem tudom felületesen sem kezelni.


Koromat és nememet azért nem írom meg, hogy senkit se befolyásoljon. A léleknél talán ezek nem fontos tényezők...


Nagyon köszönöm, ha van valakinek valamilyen ötlete!


2023. febr. 1. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

"Koromat és nememet azért nem írom meg, hogy senkit se befolyásoljon. A léleknél talán ezek nem fontos tényezők..."


Pedig elég fontosak.

2023. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

1es, igaza van a Kérdezőnek, nem fontosak.


A válasz ugyanis minden kornál és nemnél ugyanaz: Baromi gyorsan keress fel egy pszichológust és kezdj bele egy terápiába.


Teljesen fölösleges bármi mással baromkodni, láthatóan ez nem az a szint, ahol "nyugodj meg, attól megnyugszol" meg ilyenek.


Igazából ennyi, semmi egyéb teendő nincs (persze azon kívül, amit a szaki fog mondani).

2023. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Azt kéne megfejteni, hogy mik a gyökérokok.
2023. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A fórumon nagyon sok rosszindulatú ember van. Ha azt mondom, hogy lány vagyok, akkor rögtön beskatujáznak egy hisztis valakinek, ha azt mondom, hogy fiú vagy férfi vagyok, akkor azt írnák, hogy legyen már tököm. Ha azt mondom, hogy 19 vagyok, akkor beskatujáznak fiatalnak és hogy majd minden jobb lesz, ha azt mondom, hogy 29 vagyok, akkor azt írnák, hogy kezdjek már valamit az életemmel ennyi idősen a sírás helyett.


Nem írhatom le, hogy ki és mi vagyok. Senkit sem érdekel egyébként sem. Csak valami tanácsra vágyok, hátha van valakinek valami ötlete.

2023. febr. 1. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

3asnak igaza van, a probléma megoldásában fontos az okok felderítése.

Deeeee ezt nem egy laikus, rosszindulatú fórumon kell megtenni, és ami azt illeti segítség nélkül egymagadban is nehézkes, sőt, káros is lehet. Fordulj szakemberhez.

2023. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Itt nagy mértékben a magányról van szó.


Nem csak az, hogy barátok, rokonok nincsenek, de ennek hiányában sem mész társaságba.


Ha mást nem akkor kezdj el egy sportot, vagy menj el edzőterembe, menj el futni reggelente vagy délután, menj vásárolni.


Össze kell szedned és kimozdulni mert a pszichiáter sem fogja megfogni a kezed és kihúzni az utcára.

2023. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Kezdj el edzeni, kardió edzést csinálni

Próbáld ki a buteyko légzést.

Rövid be-hosszú kilégzés engem megnyugtat.

2023. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

Ha pár napja van akkor az időjárás is lehet most.

Amúgy masszírozd a vállad, nyakad, karod, kezed, arcod, plusz a light-os jógát próbáld. Gyalog menj néha hosszabb ideig.

2023. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy kerültél ebbe a helyzetbe és mikor?
2023. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!