Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi időd lett a barátaidra...

Mennyi időd lett a barátaidra miután családod, gyerekeid lettek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 21. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hétvégente és szünetekben össze tudnánk járni gyerekpartykra, de én nem akarok.

Teljesen más összeülni úgy hogy ott kell felügyelni rájuk mint valami oviban suliban, meg úgy, ha nincsenek jelen.

Nekem nem kikapcsolódás, nem pihentető a jelenlétük, csak még jobban lefáradok hétvégente mint a héten a munkában.

Néha pár órára átveszi valaki, heti pár órám van szabad, az sem élet mondjuk. Pár óra élet.

2023. jan. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nulla, semmi.
2023. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor kicsik voltak, kevés. Nem nulla, hanem kevés. Akit érdekeltem, az megoldotta, pl.kijött hozzánk, tologattuk együtt a babakocsit, ilyenek. Amikor már nem voltak csecsemők, akkor kicsit több idő lett, de meg kellett szervezni.

A felületes ivócimboráknak ennyi persze bőven elég volt, hogy lemorzsolódjanak. Akkor rosszul esett, de már nem bánom.

Most már kicsit nagyobbak, kamaszodnak, gyakorlatilag korlátlan időm van megint, nem annyira igényelnek már.

2023. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg babák voltak, addig nem túl sok, de azért néha így is tudtunk találkozni. Olyan 1 éves koruk után már egész sok, aztán amikor visszamentem dolgozni, akkor megint nagyon kevés, ott újra kellett kb egy év, mire kialakult az az életritmus, hogy rendszeresen beleférjen más is a kötelező körökön kívül.
2023. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Csak annak van aki lepasszolja.
2023. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ötös, az emberek nagy része nem érez rá késztetést, hogy élete minden másodpercében a gyerekei hátsójában legyen, főleg, ha már nem csecsemők. Ezt nevezheted lepasszolásnak, ha te ettől érzed magad valakinek, nálunk ez csak simán az élet része.
2023. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Eljön az időszak az ember életében, amikor a fajfenntartási ösztönök kerülnek előtérbe, háttérbe szorítva létfenntartásnak kedvező baráti érzelmeket. Ez teljesen természetes folyamat, ami- 40-45 éves kor táján (ekkorra jó esetben a csemeték önállóvá válnak), megfordul, és a barátságok visszakapják régi fényüket.
2023. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!