Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyik munkatársam miatt...

Egyik munkatársam miatt teljesen bezárkózott lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam aki állandóan beszél. De szó szerint fhossha a szót megállás nélkül, és 99%-ban csak magáról beszél, vagy másokat beszél ki, vagy panaszkodik. Elvisz mindenféle show-t, mellette érvényesülni nem nagyon lehet semmilyen tekintetben.

Namost arra gondoltam, nagyon vigyáznom kell hogy nehogy én is véletlen ilyenné váljak mert engem is úgy el fognak kerülni mint ezt az embert. Az meg nem jó. Éppen ezért elkezdtem kussolni és senkinek nem mondtam semmit csak amit nagyon muszály a munka miatt. Csakhogy átestem a ló túloldalára. Már szinte alig kommunikálok valakivel. Kiestem a szociális közegből is. Átnéznek rajtam kis túlzással.

Gondolkodtam hogy lehetne visszacsinálni, de nem jutottam megoldásra.

Mihez kezdjek? Kezdek ebbe beleőrülni. F


2023. febr. 2. 00:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, mindeközben szeretek itt dolgozni és jól is keresek, hiba lenne itt hagyni.
2023. febr. 2. 00:28
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Kezdj bele mindig egy kis small talkba. Nekem is volt ilyen időszakom, hogy nagyon elcsendesedtem. Kérdezték is, hogy mi a baj. Aztán rászedtem magamat és kedvességből small talkot indítottam és döcögve újra kommunikatív lettem.
2023. febr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
A muszáj pontos j.
2023. febr. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!