Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma buszon egy 25 körüli férfi...

Ma buszon egy 25 körüli férfi egyszer csak beszólt két lánynak és elkezdett mindent össze vissza mondani nekik és fenyegette őket. Gáz ha elkezdtem mosolyogni a palin a tömegközlekedésen? Persze nagyon sajnáltam a két lányt és először csak néztem😐

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Most láttál először hibbantat? :D

Nem “gáz” de vannak holdkórosok akikből agressziót vált ki ha (szerintük) kineveted őket, szóval inkább csak diszkréten.

2023. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A mosoly önmagában lehet megnyugtató jellegű is, úgy értve, hogy komolytalanná teszed így a fenyegetőzéseit, de félreérthető is lehet, hogy esetleg azon mosolyogsz, ahogy alázza a lányokat. Mondjuk ilyenkor én is mosolyogni szoktam, de inkább a szituáció röhejességén. De ilyenkor azért legyél készenlétben, hogy adott esetben beavatkozhass, ha fizikai atrocitásra kerülne a sor, akkor meg kell védened a lányokat, akár dulakodás árán is.
2023. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Az a 25 éves legalább 35 éves lehetett.
2023. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Inkább azon kéne elgondolkodnod, hogy akkor mit reagáltál volna, ha neki is megy az a rohadék a lányoknak. Segítségükre siettél volna? Vagy inkább tovább mosolyogva félrenéztél volna valamerre, miközben két fiatal lányt ütnek-vernek?
2023. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezen nem volt szép dolog mosolyogni, mert most gondolj bele, hogy mi lett volna, ha téged kezdett volna el inzultálni.
2023. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba naív vagy ennyi, sajnos rohadékok leépültek alják mindenhol vannak. Jobban jársz ha nem vigyorogsz nevelő célzattal senkire hanem zsebben tartasz paprika vagy CR sprayt és aki ugat azt lefújod majd tova sétálsz .
2023. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen 35 év körüli volt és köszönöm szépen mindenkinek a választ! Én is így gondolom utólag hogy kár volt nevetni.
2023. febr. 2. 16:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagyis mosolyogni mintha nevetnék
2023. febr. 2. 16:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gaz h csak vigyorogsz ahelyett h megvedened a 2 csajt..
2023. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, és sokat elmond a társadalomról, hogy az emberek csak mosolyognak és nevetnek azon, hogy másokat inzultálnak vadidegenek.
2023. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!