Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még olyan nők, akik 32...

Vannak még olyan nők, akik 32 évesen kapucnis pulcsi-farmer -túracipő összeállításban vannak a mindennapokban?

Figyelt kérdés

A kornyezetemben nincs senki, es most a heten valahogy elkezdtem furan erezni magam ettol.

Bementem tegnap egy new yorkerbe, hogy veszek valami noiesebb darabot, legalabb egy kotott pulcsit vagy valami, de egyszeruen nem tetszettek valahogy, szoval a probafulkeig el sem jutottam…..


2023. febr. 4. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%

Hát ja, anyukám, ha most lenne fiatal, kb így öltözködne. Mivel 70 éves, a kapucnis pulcsi nem játszik.

Én úgy szeretném, ha néha csinos lenne....

2023. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Te mennyi idős vagy? Nem lehet azért szeretnéd, hogy anyud fiatalosan öltözzön, mert Te is az vagy? :-)
2023. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

32 évesen azért nem kellene már azon agyalni, hogy mások hogyan öltözködnek.

Neked ez a stílusod, ebben érzed jól magadat, akkor kinek akarsz a váltással megfelelni?

A homlokodra van ragasztva, vagy a mellkasodon hordasz egy táblát, hogy 32 éves vagy?

2023. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te hordod egyedül az sem baj, sőt érdekesebb így a világ.
2023. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Én faluban lakok és kb mindenki így öltözködik, vagy éppen sima melegítő. De mondjuk, ha megyek az oviba a nagyobbik lányomért, nem fogok én se kiöltözni. Farmer meg pulcsi tök jó.. vegyél egy nőiesebb kabátot, ha nem veszed le alatta meg úgyse látják mi van
2023. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék én senkinek megfelelni, csak elgondolkodtam. :) fiatalabbnak is néznek egyébként, szerintem részben emiatt. Munkában időnként meglepődnek az emberek, mikor először találkozom velük. Keresik az xy munkatárssat , engem, mert h jottek hozzam, es latom a megdobbenest rajtuk, mikor kiderul, hogy en vagyok en :D kicsit kellemetlen neha. 😂
2023. febr. 4. 12:34
 7/15 anonim ***** válasza:

A túra cipő helyett inkább sport/edzőcipő......

F

2023. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
33%

Persze, sokan járnak így. Ha neked ez tetszik és kényelmes, akkor ne foglalkozz mások véleményével. Én is 32 vagyok és megvan a saját stílusom, akinek nem tetszik, annak a természet azért adott nyakat, hogy el tudjon nézni másfelé. :)

Amúgy én is szoktam így járni, óraadó vagyok egyetemen és rendszerint hallgatónak néznek de a nyílt napokon is simán végig tudom járni a standokat az ajándékokért, senkinek nem esik le, hogy nem vagyok végzős gimis :D

2023. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már elmúltam 40, de pontosan ugyanígy öltözöm. És szerintem még 10 év múlva is így fogok járni. Akinek meg nem tetszik, nem kell rám néznie.
2023. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, de hasonló a stílusom


A fast fashion boltokkal ne fáradj, a legtöbben most ocsmány tehénruhák vannak. Online vásárolj, akkor legalább nem pazarlod az energiát. Alig lehet szűk szárú, normális szárhosszú nadrágot venni, lepukkadt trampli ruhák vannak mindenhol a női szekcióban.

2023. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!