Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez elvetemült ötlet?

Ez elvetemült ötlet?

Figyelt kérdés
Édesapàm még kb 20 évvel ezelőtt épített egy nagyon szép, tàgas családi hàzat saját erőből, de sajnos el kellett adnia, mert nem tudta a hitelt fizetni. Az én szüleim még ezelőtt elvàltak, apu mindig mindenhol csinàlt nekem egy sajàt szobàt. Sajnos én akkor kicsi gyerekként még nem fogtam fel, hogy ez mekkora anyagi és lelki teher, hogy a sajàt kezével épített hàzat el kell adnia. Kőműves egyébként. Nagy meglepetésemre az egyik baràtnőmék vették meg. Ez erre rà több év múlva derült ki, mikor egyszer àt akart hívni magukhoz, alig akartam hinni a szememnek, hogy ők ott laknak. Azóta csak a szülei élnek ott. Tudom, butasàgnak hangzik, de ha lenne pénzem, megvenném tőlük. Ha lehetne, még édesapàm éltében, felújítattnàm olyanra, hogy úgy nézzen ki, amilyenre ő szerette volna. Nagyon nagy boldogsàg lenne neki, és nekemis, hogy abban a hàzban lehetek, amelyet édesapàm épített fel. 30/N
2023. febr. 4. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Legalább ismered az ingatlan előéletét...
2023. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez rengeteg pénzbe kerülne. És nem hiszem, hogy apukád egyedül jól érezné magát egy családi házban.
2023. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 én úgy értem, hogy saját magának venné meg, nem a faternak
2023. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzed, csináld.
2023. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerimtem nagyon szép ötlet. De fontos hogy a saját céljaidra fókuszálj elsősorban,ne áldozd fel magad, a családalapításodat, a társadra, gyerekeidre szánt időt emiatt.
2023. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

"saját erőből, de sajnos el kellett adnia, mert nem tudta a hitelt fizetni" Most akkor saját erőből, vagy hitelből?

Nyilván szép álom, neked. Neki lehet, hogy inkább csak a régi sebek feltépése lenne. De úgyis csak ábrándozás, mert nincs rá pénzed.

2023. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De nincs ennyi pénzed. Nem is lesz.
2023. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Érzelmi alapú döntés lenne, nem túl bölcs dolog ebben a mai világban.
2023. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!