Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi menstruációval...

Miért van ennyi menstruációval kapcsolatos reklám?

Figyelt kérdés
Van egy halom egészségügyi- és tisztasági betét reklám, tampon, fájdalomcsillapító… Minek? Pont ez a téma az szerintem, amiből, ha egyszer beválik egy termék, akkor nem szívesen vált az ember. Mitől félnek a gyártók, hogy a nők elfelejtik megvenni a havi adag betétjüket?

2023. febr. 4. 20:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a szárnyas betét reklámok tetszenek a legjobban, mert szerintük minden nő kéket pisil. 🤣
2023. febr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

A miertjet nem tudom, de azt nem gondolom, hogy minden nő ragaszkodik egy adott márkához. Én kb 20 évig össze-vissza használtam mindent, ami épp szimpatikus volt a polcon, nem volt preferált márkám.

Azért a múlt idő, mert két éve kelyhet használok, azóta semmi ilyesmit nem vettem. Na azt pl egyáltalán nem reklámozzák szinte.

2023. febr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kehely reklámmal sosem találkoztam még, érdekes. Ennek vajon miért nem érzik szükségét, hogy minden napszakban legalább kétszer az arcunkba nyomják?

#11 Van egy új Always reklám, ahol Kr. u. 2023 évvel felfedezték, hogy a vér piros és nem kék valamivel szemléltetik. Amikor először láttam, azt hittem rossz a látásom, szó szerint meglepett.

2023. febr. 5. 01:30
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
#9: Mondjuk az sem mindegy mit nézel a TV-ben. Ha FEM3 megy egész nap, akkor nem csoda, hogy unod már a tamponreklámot
2023. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

"Szeretkezni is sokan szeretkeznek még sincs ennyi óvszer reklám mondjuk"

Durexen kívül milyet ismersz?

Betétben van Always, Libresse, Tampax, ...

2023. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy nincs olyan sok belőle, legalábbis én inkább a hüvelygomba / hüvelyfertőzés / hüvelytabletta reklámokkal találkozok gyakrabban. Az a néhány meg elfér. Néha még fogamzásgátló is szokott lenni.


A reklám célja, hogy meggyőzze a fogyasztót. Ha csak néhány kíváncsiságból megveszi, már megérte. Meg vannak olyan nők, akik váltva veszik, vagy gondot jelent a menzesz (pl. minddel átáznak, stb.) azok lehet, hogy pont azt veszik, amit a TV-ben látnak, azt jobban elhiszik, hogy jó, mint amit nem reklámoznak.


De amúgy a betét, tampon csak egy a sok közül. Ilyen alapon pl. pelenkát sem kéne reklámozni mert az szintén olyan, hogy ha már megvan a bevált márka, akkor anyuka nem vesz másikat... Meg még sokminden más termékre...

2023. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha neked lenne egy vállalkozásod ami betéteket gyárt, akkor te nem reklámoznád? Nem lenne fontos hogy minél nagyobb bevételed legyen?
2023. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!