Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi menstruációval...

Miért van ennyi menstruációval kapcsolatos reklám?

Figyelt kérdés
Van egy halom egészségügyi- és tisztasági betét reklám, tampon, fájdalomcsillapító… Minek? Pont ez a téma az szerintem, amiből, ha egyszer beválik egy termék, akkor nem szívesen vált az ember. Mitől félnek a gyártók, hogy a nők elfelejtik megvenni a havi adag betétjüket?

2023. febr. 4. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Én például mindig a legolcsóbb, vastag éjszakai LIDL márkás betétet vettem egész életemben, aztán hallottam reklámban van OB éjszakai tampon, ami 12 órát is kibír.

Azóta csak ezt használom.

Ritkán figyelek oda reklámra, de ez kifejezetten hasznos volt, hogy kipróbáltam.

2023. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez egyszeri eset. Bevált és ezután te se váltanál már szívesen.
2023. febr. 4. 20:53
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Mindig nőnek fel kislányok. Meg próbálbak elcsábítani.
2023. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam, de úgyis az anyukájuk terelgeti őket kezdetben.
2023. febr. 4. 21:13
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Mert sokan menstruálnak.
2023. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
4-es: az unokahúgomnak már két éve rendszeresen volt menzesze, de az anyja nem tudott róla! Nehoyg azt hidd, minden lány mellett ott az anyja, de itt is rendszeresen van olyan kérdés, hogy nem vesz neki az anya betétet vagy tampont, mert minek.
2023. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5 Igen. Szeretkezni is sokan szeretkeznek még sincs ennyi óvszer reklám mondjuk. Arra jutottam, hogy szerintem ez úgy működhet, hogy az egyik márka tol egy dömpinget és a többi meg felveszi a kesztyűt, hogy nehogy mindenki Naturellát vegyen már és elfelejtse, hogy az eddigi 10-20-30-40 évben nem is azt használta.

#6 Ez valahol nagyon szomorú.

2023. febr. 4. 21:25
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Te komolyan nem tudod mire való a reklám? Nem 2 termék van a piacon, amiből valaki választ, majd idők végezetéig ugyanazt használja ugyanúgy. Másrészt ez egy elég nagy üzlet. Nem véletlenül cikkeznek róla rendszeresen, hogy a szegényebb rétegeknek mekkora probléma ez
2023. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kiemeltebben kellene reklámozni, mint egy mezei gyógyszert vagy fogamzásgátlót.
2023. febr. 4. 22:32
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Mert "Jó ebédhez szól a nóta"!

És nem csak ebédidőben, hanem megállás nélkül!

Abban a tévképzetben él a megállás nélkül erőszakosan reklámozó gyökér, hogy az erőszakosságuk hatására többet fogok bármiből is venni, - pedig nem!

Ezt a hatást nem sikerült elérniük és nem is fogják, de a reklámokat sikerült kategorikusan egy életre meggyűlölnöm - az értelmi fogyatékosoknak hála!

2023. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!