Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen rossz genetikám?

Miért van ilyen rossz genetikám?

Figyelt kérdés
Férfiként széles a csípőm, nem is vagyok magas, szőrzetem is alig van (arc), hangom sem mély és még a péniszem is kicsi.
2023. febr. 5. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Mert csak.
2023. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Ehhez még társulhat a rossz étkezés, egészségtelen munka és izomzat rossz fejlődése.

Mások meg fejlesztik a testüket sporttal meg egészséges életmóddal izomépítéssel, ráadásul egészségre kevésbé káros könnyű munkát végezve.


Változtass!

2023. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Amiket felsorolt azokat nem oldja meg a kondi.. akinek nem nő arcszőrzete annak se kondi hatására se étrend hatására sem fog.. a széles csípő a csontozat miatt van ami genetika ezen sem fog változtatni esetleg, ha olyan széles vállat csinál amilyet csak tud..

Sajna ez mind genetika ezzel nincs mit tenni, próbáld kihozni magadból a maximumot. Olyan ruhákat vegyél amiben nem látszik a széles csípőd. Borotválkozz sűrűn, hogy ne foltokban legyél szőrös mert az elég gány szerintem (na meg persze hátha elkezdene erősödni). A hang és a magasság pedig úgy marad. Nem lehet, hogy alacsony a tesztoszteron szinted?

2023. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondtam hogy görög isten is lehet, csak azt hogy ronthat és javíthat is rajta.
2023. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noren1989 ***** válasza:
Amúgy anyàdékat màr kérdezted?
2023. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!