Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rossz a genetikám?

Nagyon rossz a genetikám?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok.167 cm magas vagyok,-3.5-ös a szemem és színtévesztő vagyok.A színtévesztés miatt feladtam az álmom,hogy rendőrtiszt legyek.Van egy enyhe allergiám és lúdtalpas is vagyok.

Viszont nincs egy lyukas fogam sem,soha sem voltam még fogorvosnál(csak iskolai vizsgálaton).Mezomorf vagyok,a hízás és a fogyás is könnyen megy.Nemrég kezdtem el versenyezni erőemelésben.A tanulás jól megy,ami érdekel,azt könnyen megjegyzem.



2017. jún. 15. 17:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és valószínű,hogy valamilyen gabonaallergiám is van,mert a zabpehelytől puffadok,megy a hasam.De ezt még nem voltam kivizsgáltatni
2017. jún. 15. 17:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Picit alacsony vagy az átlaghoz képest, de engem ez például nem érdekelne, mivel jómagam is csak 155 centire nőttem. :D A látásodért kár, sajnálom, hogy nem sikerült valóra váltani az álmod. :/

A leírtak alapján inkább az eszed emelkedik ki, és nem a külsőd, de nem hiszem, hogy el lennél "rontva". :) A felszínes emberekkel pedig ne is foglalkozz (gondolom miattuk írtad ki a kérdést is.)

2017. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lúdtalpas,viszont van egy csomó lyukas fogam(tömve).
2017. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!