Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egész...

Miért van az hogy egész vasárnap délután nem képes nekem senki sehol visszaírni? Minden vasárnap elborul az agyam ezen teljesen, hogy csak ülök és hiába várom az üzeneteket

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Nekem sosem írnak vissza. Nem számítunk, selejtek vagyunk, ennyi.
2023. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezt már kiírtad korábban is.. Akkor is leírtuk, hogy másnak van élete és nem feltételnül annyiból áll a napja, hogy veled csevegjen. Elég unalmas életed lehet...
2023. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne, ha várakozás helyett elfoglalnád magad egyedül.
2023. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Az embereknek életük van, nem mindenki folyton a telefonon csüng. Én pl ma edzeni voltam, sétáltam a természetben, megterveztem a jövő hetemet, bevásároltam a hétre és megcsináltam 3 napnyi kajámat. Ezek közben nem nézem a telefonomat, 1-2 órákra simán eltűnök, teljesen normális.
2023. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Esetleg próbáld meg elfoglalni magad és ne a telefonoddal szórakozz egész nap.

Azért nem írnak vissza, mert valószínűleg van normális életük nem a telefonjukon lógnak egész nap.

2023. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A nagy töbség vasárnap a következő hétre készül. Főz, kaját kapol, házit ír, felkészül a hétre, még az utolsó órákat kihasználja a családjával, stb.

Nem a tipikus 8-4-ig műszakban tolom, szóval nálam a vasárnap este néhe szerda délelőttre, néha hétfő délutánra esik, de olyankor én se válaszolok senkinek, mert épp két órán át főzök, vagy fényesre nyalom a lakást, vagy akármi.

2023. febr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
Azért ienkor az emberek többsége, családozik, vagy bevásárol, kirándul, mamához/anyóshoz/anyuhoz megy ebédre. Csinálj magadnak programot. Ha nincs kivel, akkor egyedül, vagy keress társat, mint ahogy a többség. Néha qva idegesítő lesz, de cserébe lesz kivel töltened az ünnepeket, hétvégéket. És lesz, aki ápoljon, ha beteg vagy, oszlik a rezsi is 2 felé és te sem alszol, ha ő köhög. Valamit valamiért. Vagy fogadd el, h 7végén le vagy szrva, mert mások másokkal találkoznak akkor.
2023. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!