Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekkorotokból mi a legszebb...

Gyerekkorotokból mi a legszebb emlékeitek?

Figyelt kérdés

Az ember álltalában csak a roszra emlékszik, mert az erősebb érzelmeket vált ki, így jobban megmarad. De ha kutakodunk vannak jó emlékek is.


Nekem az jutott eszembe, hogy karácsonykor feldíszítettük a fát, aztán kimentünk a konyhába kicsit beszélgetni, sütizni és kakaót inni. Aztán viszamentünk és a fa alja tele volt szépen becsomagolt ajándékokkal. Senki se volt ott mert hallottuk volna. Csak otteremtek és néztük, hogy csoda történt.



2023. febr. 8. 07:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%

"Aztán viszamentünk és a fa alja tele volt szépen becsomagolt ajándékokkal. Senki se volt ott mert hallottuk volna. Csak otteremtek és néztük, hogy csoda történt."

Debil vagy?

2023. febr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen. Tudod egy 8 évés ritkán lesz atomfizikus tudós.
2023. febr. 8. 07:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Az a legszebb emlékem, hogy nem történtek velem különösebben rossz dolgok. Különösebben jók se.
2023. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Aki azt gondolja, hogy debil az a gyerek aki hisz a csodákban, az ne vállaljon gyereket. Ne tegye tönkre az életét azzal, hogy megfosztja a csodától.
2023. febr. 8. 07:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori debilségről az jut eszembe, hogy 3-4 évesen még volt cumim. Apám azt hazudta hogy ellopták a cigányok, hogy ne keressem és leszokjak róla.

Emlékszek hogy akkoriban nagyon gyűlöltem a cigányokat 😂 végül vettek egy másik cumit és azt mondták visszahozták nekem... Hogy ne utálkozzak


Amúgy legszebb emlékem talán hogy lett egy kiscsirkém. Nagyon szerettem. Nagy korában mindig csináltam neki fészket, hátha megtojik nekem. Egyszer tojt is egy tojást a fészekbe amit csináltam. 5 éves voltam

2023. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Passz van rengeteg, de ha egy kedvencet kellene választani, szerintem ez lenne az:


Nem tudom mikor, talán 5-7éves lehettem, egy vásárban voltam anyukámmal, kaptam egy elefántos héliumos lufit, egyik kezemmel tartottam a lufi madzagját, a másikkal fogtam anyukám kezét és semmi gondom nem volt.

2023. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vagy akár mikor egyszer más útvonalon sétáltunk nagymamámhoz mint szoktunk és találtunk egy körhintát
2023. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszolat! Ezt a kérdést igazából azért tettem fel (mint kiderűlt), hogy vannak e ilyen debilek mint én akik örűlni tudnak egy héliumos lufinak is. Szerintem a mai világban aki nem veszi észre az apró csodákat, az nem lesz boldog.
2023. febr. 8. 08:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen karácsonyi "a semmiből megjelentek az ajándékok, miközben mi a családdal kajáltunk a konyhában" sztorink nekünk is volt gyerekkorunkban, és nekem is a kiemelkedően szép emlékek közé tartoznak 😀 Ma már persze tudom, hogy hiába emlékszem úgy, hogy mindnyájan ott voltunk végig a konyhában, vagy Anya, vagy Apa valamilyen ürüggyel biztos elhagyta pár percre a helyet, hogy kipakolhasson, és feltehetően nálad is ez történt 🙂😀


Egyébként képtelen vagyok legszebb emlékeket kiválasztani, mert telis-tele vagyok szép emlékekkel a gyerekkoromból, akár család, akár barátok, iskolai élmények által. Hál' istennek 🙂

2023. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Boztos, hogy nálam is apa rakta ki. Anya biztos a konyhában volt. De nem hallottam mászkálást és ott teremtek az ajándékok. Akkor ott azt hittem, hogy a mikulás beugrott. Ma már tudom, hogy nem az volt.
2023. febr. 8. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!