Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekkorotokból mi a legszebb...

Gyerekkorotokból mi a legszebb emlékeitek?

Figyelt kérdés

Az ember álltalában csak a roszra emlékszik, mert az erősebb érzelmeket vált ki, így jobban megmarad. De ha kutakodunk vannak jó emlékek is.


Nekem az jutott eszembe, hogy karácsonykor feldíszítettük a fát, aztán kimentünk a konyhába kicsit beszélgetni, sütizni és kakaót inni. Aztán viszamentünk és a fa alja tele volt szépen becsomagolt ajándékokkal. Senki se volt ott mert hallottuk volna. Csak otteremtek és néztük, hogy csoda történt.



2023. febr. 8. 07:44
1 2
 11/16 Metionin ***** válasza:
0%
8. születésnapomra kiscicát kaptam, onnantól kezdve vannak szép emlékeim, a cicával töltött időről.
2023. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Apám egy igazi kretén f@sz volt, 10 éves koromban halt meg, tudom nem szép de nagyon boldog voltam
2023. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A szüleimmel, illetve a kutyánkkal közös utazásaink, kirándulásaink, de az vitte a prímet, amikor a spánielünk is eljöhetett az egyik nyaralásra.
2023. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
Mikor először vertem be a pofáját egy nálam kétszer nagyobb srácnak a javítóban! Azt a büszke érzést soha nem felejtem!
2023. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es ezt el is hiszem. :D
2023. febr. 11. 00:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem inzulinrezisztens lett. Most Walesben él. Anyujája (zsarnok kuurva) küldi neki a hatástalan drogokat.
2023. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!