Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ingerfüggőség, ezzel mit...

Ingerfüggőség, ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Mindig is zenét, vagy leginkább podcastet vagy hangoskönyvet hallgattam munka közben, de munkán kívül is gyakran ment mindenféle tartalom a fülemre miközben ezt-azt csináltam.

Ma viszont délelőtt nem volt internet és gondoltam nem gond, úgyis akartam mosogatni meg kenyeret sütni és.... baj volt, mer tnem tudtam közbe mit hallgatni. Úgy éreztem elpocsékolt idő az, hogy csinálok egy unalmas, rutinszerű munkát és közben nincs mire figyelnem, nem veszek magamhoz tartalmat.


Ti nem szoktatok íg ylenni ezzel?

Mit lehet ezzel kezdeni? Ha nem ilyen tartalmak, akkor hogyan tölthetném fel érdemi tartalommal azokat a munkákat, amik semmi ilyesmivel nem kecsegtetnek?



2023. febr. 9. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Gondolkozz valamin, hát ha támad egy jó ötleted, aztán valósítsd meg.

Esetleg még énekelni is lehet ha nincs más.

2023. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább megszokás, és nem is a legrosszabbak egyike, főleg ha ténylegesen hasznos dolgokat követsz. Mindenesetre elpocsékolt idő nincs. Bármennyire is csak fogy az értelmes nézőpont szerint, nem olyan könnyű ténylegesen elpazarolni a jó intuíció szerint. Ez kicsit a "minden okkal történik veled" pepitában, de inkább csak úgy fogalmaznék, hogy semmi baj nincs, tényleg. :) Ha mondjuk agyalós dolgot váltogatsz agyatlan fizikaival, akkor mindkettővel a másik sprintjére pihensz rá, és kis rutinnal többszörösére nő a napi eredmény mindkét fronton. Ha ez is pazarlás, akkor már mi nem az? :)
2023. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!